Yılbaşı İçin Minimalist Dekorasyon Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 07:38

2017 Yılbaşı İçin 7 Minimalist Dekorasyon Fikri

Belki daha yılbaşının gelmedi ama günler su gibi akıp gidiyor ve fikir sahibi olmak için günlerin hatta ayların bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Tabi sizi o havaya sokan yeni yılın son günleri olacaktır. Hele hele çarşıya çıktığınızda gördüğünüz o renk renk süslemeler, vitrinlerdeki ışıklandırmalar biranda içinizi ısıtıyor. İşte o zaman daha çok evinize ufakta olsa yeni yıl moduna girip bir kaç değişiklik ile sevdiklerinize süprizler yapmak ve evinizede renk katmak için hazırlık isteği duyuyorsunuz.  Bu durumda olup, yılbaşı için dekorasyon fikirleri arayanlar için,  yapması kolay, zaman almayacak pratik fikirlerden oluşan bir kaç güzel önerilerim var.

2017 yilbasi icin 7 minimalist dekorasyon fikri 591f41b629514 Yılbaşı İçin Minimalist Dekorasyon Fikirleri

Yeni bir yıla girerken bir çok il kar beklentisi içinde olur. Kar yağışını seyretmek hepimize ayrı bir keyif verir. O açıdan evlerinizde bulunan kar küreleri bile insanın içini yumuşatıp hayal dünyasına sokar. Kar küreniz yoksa o zaman resimde görülen, tuzluklardan yapılmış kar küreleri ile dekor vererek biraz ortamın havasını değiştirmeniz mümkün.Basit, kolay ve oldukça hoş bir aksesuar olmadı mı sizce de?

2017 yilbasi icin 7 minimalist dekorasyon fikri 591f41b725bf3 Yılbaşı İçin Minimalist Dekorasyon Fikirleri

Kapı arkasına asabileceğiniz çam ağacı şekli verilmiş kalın bir kurdele şeridi veya tahta çubuklar kullanılarak yeni yıl tebrik kartlarınızı yerleştirerek sevdiklerinize de bu şekilde duygu ve dileklerinizi yazıp o eskiden kalma kart gönderme alışkanlığını yeniden canlandırabilir, yada yılbaşına uygun fotoğraflar asabilirsiniz.

2017 yilbasi icin 7 minimalist dekorasyon fikri 591f41b81214c Yılbaşı İçin Minimalist Dekorasyon FikirleriSade dekorasyon fikirlerinden hoşlananlar renk renk ampulleri, büyük boy bir kurabiye kavanozunun içine doldurabilirsiniz. Dilerseniz kavanozun üzerine kar spreyi sıkarak süsleyebilirsiniz. 2017 yilbasi icin 7 minimalist dekorasyon fikri Yılbaşı İçin Minimalist Dekorasyon Fikirleri

Tahta palet üzerine yapabileceğiz bir çam ağacı resmini boyayarak fotoğrafta olduğu gibi ponponlarla yada siz nasıl süslemek istiyorsanız öyle süsleyip, çok kolay bir Çam ağacına sahip olabilirsiniz. Hem daha kolay, hem değişik hem de uyguna geleceği kesin.

2017 yilbasi icin 7 minimalist dekorasyon fikri 591f41b8f23f5 Yılbaşı İçin Minimalist Dekorasyon Fikirleri

Evde atmaya kıyamadığınız güzel şişeler varsa işte onları mumluk olarak değerlendirmek harika bir fikir. Şişelerin dışını istediğiniz gibi kurdeleyle boyayarak, isterseniz de sade halleri ile bırakarak yılbaşı sofrasını yada

evinizin bir köşesini süsleyebilirsiniz. 2017 yilbasi icin 7 minimalist dekorasyon fikri 591f41b9e1672 Yılbaşı İçin Minimalist Dekorasyon FikirleriMumlar ve yılbaşı ile özdeşleşen çizgili şekerler. Büyükçe bir servis tabağına mumları ve çizgili şekerleri yada noel babalı çikolatalar yerleştirerek farklı bir dekorasyon yapabilirsiniz.

 Yılbaşı İçin Minimalist Dekorasyon FikirleriKek fanusunun içine yerleştireceğiniz mumlar, kozalaklar, yılbaşı süsleri ile pratik bir dekor elde edebilirsiniz. Biz sadece fikir veriyoruz, içini nasıl dolduracağınız ise sizin hayal gücünüze kalmış.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar