Yeniden Tasarlanan Kot Pantolanlar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:42

kot 1 Yeniden Tasarlanan Kot Pantolanlar

Bir çok eski kot pantolonunuz modası geçtiği için kullanılmadan öyle dolapta yer kaplayıp duruyordur. Fazla dikiş bilmeyen bayanların bile kendi imkanları ile evde yapabilecekleri yeni tasarımlar ile oldukça kullanışlı yeni kot pantalonlar veya şortlar ortaya çıkartmanız mümkün. Bunun için biraz hayal gücü yeterli olacaktır.

Özellikle yırtık kotun moda olduğu günümüzde eriyen dizlere yapılacak eskitme çalışma ile oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkartabilirsiniz. Bunun için hazırlamış olduğumuz resim galerisinde sizde kendinize uygun bir model bularak denemeye başlayabilirsiniz.

kot t Yeniden Tasarlanan Kot Pantolanlar

Şort boyunu istediğiniz uzunlukta keserek uçlarını ister dantel ile kaplayıp, ister yırtık olarak püsküller oluşturarak bırakıp ön ve arka ceplerine dikerek veya kumaş yapışkanı ile monte ederek yeni bir şort elde edebilirsiniz. Bu uygulamada kullanacağınız danteller semt pazarlarında kurulan bazı ucuz tezgahlarda parça olarak satılmaktadır. İstediğiniz renk ve modelde danteli kotunuza monte etmeniz mümkündür. Ayrıca dantel yerine taşlarla veya kendinden pullu kumaşlarla da süsleyerek özel günlerde bile giyebileceğiz kot pantalonlar tasarlamanız mümkün. Bu uygulamaları sadece kot pantalonlara değil kot bluz ve montlara da yaparak yeni tasarımlar oluşturmanız mümkün.

kot2 Yeniden Tasarlanan Kot Pantolanlarkot1 Yeniden Tasarlanan Kot Pantolanlar

kot Yeniden Tasarlanan Kot Pantolanlarkot 2 Yeniden Tasarlanan Kot Pantolanlar

 

 

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir