Yaz Makyajı Tiyoları

Yaz Makyajı Tiyoları

Güzellik, Makyaj

10 Eylül 2015

ekledi.

Yorum Yaz

970 kez incelendi.

makyaj1

Yazın sıcak ve terlemenin etkisinden dolayı makyaj konusunda biraz zorlanılır hatta bazen güzelliğinizden bile feragat edersiniz. Oysa bazı makyaj tiyoları ile yapacağınız makyaj ile güzelliğinize güzellik katmanız mümkün.

Birde bronz bir tene ufak dokunuşlarla bu makyaj yapılıyorsa deymeyin keyfinize.

Fuşya ve turuncu renkteki rujlar ile dudaklarınızı ön plana çıkartıp elmacık kemiklerinizede süreceğiniz bronz tonlardaki allık ile oldukça güzel bir görüntüye kavuşmanız mümkün.

Cildinize mutlaka sıcak yaz aylarında bir nemlendirici sürün ve elmacık kemiklerinizin ortaya çıkması için açık pembe tonlarda veya cilt renginize yakın bir allık ile belirgin yüz hatlarınızı dahada belirginleştirmeniz halinde doğal bir parlaklık sağlamış olursunuz.

Renkli nemlendirici kullanarak veya nemlendiricinize katacağınız bir miktar branzlaştırı ile cilt renginizi tek tona sahip olmasını sağlayıp doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Gün içersinde veya plajda daha dikkat çekici olmak için gözlerinizi ortaya çıkartacak suya dayanıklı maskara kullanabilirsiniz. Özellikle mavi tonları veya mor maskara bronz tende oldukça etkili görünüyor.

Gün içersinde yüzünüzün parlamaması için mat geceleri ise yüzünüze daha çok ışıltı katan pudra kullanın.

Parıltılı gözler ile ben buradayım demek için jel eyeliner ile kirpik dibine sürdükten sonra ince bir fırçayı simli bronz veya bej tonlardaki farınıza batırıp kirpik dibinize eyelinerin üzerine sürün.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz