Yatakta Asla Söylenmemesi Gereken Sözler.

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:41

yatakk Yatakta Asla Söylenmemesi Gereken Sözler.

Yeni başlayan bir ilişkide özellikle sözler çok önem taşır o yüzden de sözlerinizi iyi seçip kullanmanız önemlidir. Sizin ne söylediğinizden ziyade karşı tarafın ne anladığı önemlidir. Zaten iyi bir iletişim için birbirinizi tanımanız ve sözlerinizin ne ifade ettiğini anlamanız gerekir.

İlişkiniz de özellikle yatakta iken söylenmemesi gereken bazı sözler vardır ki bu ilişkinizin bitmesine bile sebep olacak kadar etkilidir.

Türk erkeği genel olarak hayatına soktuğu kadının ilk erkeği olmayı ister, bunun altında aslında mukayese edilmeme isteği ve özgüven sorunu yatmaktadır. Bu yüzden sevişmeniz sizi çok mutlu etse de ona sevişmenin çok güzel geçtiği konusunda övgü yapmaktan çekinin. İlerleyen zamanlarda onun performansı ile ilgili yorum yapabilirsiniz ama ilk sevişmeniz de bu çok tehlikeli bir sözdür. Erkekte daha önce sevişme deneyiminizin olduğu duygusunu uyandırır ve nasıl çok güzel olduğunu bilebilir diye sorgulamasına sebep olur.

Erkekler için cinsel organları oldukça hassas bir konudur ve onun küçük olduğunu ifade etmek için bamya gibi demeniz erkeğin psikolojisini bozmaya yetecektir. Kendine olan güvenini sarsacağı için aranızda soğuk bir ortam yaşanabilir. Halbuki önemli olanın boyutu değil işlevi olduğunu anlasa bu konuya fazla takılmayacak sizi tiye alacaktır.

Kadınlar için kilo nasıl bir problem ise erkek içinde vücuttaki fazla kıl ve saçlarındaki eksiklikler hassas oldukları konulardır bu durumları ile yapılan esprilere bir fazla sevinmez ve tepki verebilir.

Eski anılarınızın canlandığı ortamlarda eski sevgilim ile başlayan sözleriniz onun için oldukça itici güç oluşturacak ve onu hala sevdiğinizi veya özlediğinizi düşünmesine sebep olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir