Ünlülerin formda kalma sırları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:31

Ünlülerin formda kalma sırları

Kıskandıran vücutlara sahip ünlülerden, fit ve bakımlı görüntülerinin formülünü öğrenmeye hazır mısınız?

Eda Taşpınar

Formumu korumanın çok basit kuralları var. Haftanın beş günü spor yapıyorum, bol su içiyorum, bebe yağını ve badem yağını karıştırarak duştan sonra bacaklarıma uyguluyorum ve tabii ki beslenmeme dikkat ediyorum.

Nefise Karatay

Vücuduma sık sık peeling yapıyorum. Kapalıçarsı’dan aldığım doğal deniz süngerlerim ve doğal vücut fırçasıyla kan dolaşımımı hareketlendiriyorum.

Ebru Şallı

Cildimi nemlendirmek önceliğimdir. Bol su içmek, her gün 35 dakika yürümek, yeşil çay içmek rutinim arasındadır. Ayda bir kese yaptırmayı da ihmal etmem, vücudum için içinde badem özü bulunan kremleri tercih ederim.

Yüksel Ak

Lavanta yağı, badem yağı, kakao yağı, kayısı yağı ve birazda bebe yağını karıştırıp vücuduma sürüyorum. Bu karışım çok hoş kokulu, harika bir nemlendirici haline geliyor. Şu an hamile olduğum için çatlak önleyici vazifesi de görüyor.

Burcu Güneş

Doğal bakım yöntemlerini sıklıkla kullanırım. Limonun sıkıldıktan sonraki kalan lifli kısmını vücuduma sürüyorum; cildimi yumuşatıyor ve canlandırıyor. Diğer bakımsa söyle; deniz tuzu ve birtakım aromatik yağları (bunların istediğim çeşidini keyfime göre seçebiliyorum, örneğin; yasemin, portakal, badem, lavanta, jojoba yogi gibi) karıştırıp vücuduma peeling uygulaması yapıyorum. Bu yöntem ciltten ölü deriyi atarken aynı zamanda da nemlendiriyor.

Begüm Şen

Spor ve bakımla birlikte vücuduma iyi bakmaya çalışıyorum. Yaz-kış her gün 45 dakika yürürüm. Her hafta vücut masajı yaptırırım ve vücudumu bolca nemlendirmeye çalışırım.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir