Tırnak Uzatan Süper Formül

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:18

Tırnak uzatan süper formül

Özellikle elleriniz vücudumuzda ilk dikkat çeken organlarımızdır bu açıdan el sağlığı görsel acıdan da önemli bir unsurdur. Tırnak yiyen, kırılan ve hiç bir zaman tırnaklarını uzatamayan kişiler mevcuttur. Sizde sağlıklı el ve tırnaklara sahip olmak isterseniz yazımızın devamında yer alan tarifi mutlaka uygulayın. Belli aralıklarla da tırnak bakımınızı yapmaya özen gösterin. El ve tırnak bakımı hakkında sitemizde yer alan diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın. Tırnak Uzatan Süper Formülü uygulayarak artık siz de uzun ve güzel tırnaklara kavuşmanız mümkün. Tek yapmanız gereken her gün hazırlayacağınız içeriği tırnaklarınıza uygulamak ve kavuşacağınız uzun tırnakların keyfine bakmak.

Tırnak Uzatan Süper Formül
Malzemeler:
soğan
bal
Sarımsak
limon suyu

Yapılışı
Soğanı ikiye kesin ve soğanın suyunu çıkarın, bunun için meyve sıkacağından veya narenciye sıkacağından yararlanabilirsiniz.Bu suyu küçük bir kaseye alın. Bu soğanlı suyun içine bir miktar bal koyun, elinizin çok yapış yapış olmaması için çok bal koymayın.2 diş sarımsağın suyun çıkarıp bu karışıma ekleyin ve biraz da limon suyu
Bu karışımı eski bir oje şişenize dökün özellikle tırnak etlerine olma üzere bu formülü her gün tırnaklarınıza uygulayın.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar