Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:04

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

İnsan yaradılışı gereği onaylanma, takdir görme, beğenilme, gibi bazı egolarını doyurmak ister.Bayanlarda bunun dışında her alanda fark edilme ve beğenilme isteği, yaşama sevinci neredeyse moda üzerinden geçer. Bunun için giyim tarzları hakkında bir sebep aramanıza gerek yok..
tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da23663 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

Beğeni zevkler kadar karakteristik özelliklerinden dolayı kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Birde bazıları çabuk beğenirken, bazıları ise hiç beğenmez saatlerce bir mağazanın etrafında döner durur aradığını bir türlü bulamaz. Ne istediğine bağlıdır zevkler. Tesettürlü bayanlar için bu durum biraz daha zor olsa da ne istediğini bilerek mağazaya gitmişseniz  zaman kaybı yaşamazsınız. Fakat aklınızda sadece etek gömlek kombini yapma düşüncesi varsa o zaman saatlerce mağaza içinde gezinip duruyorsunuz.

Aslında internet kullanımı artık herkesin telefonlarından bile rahatlıkla girilerek kullanılması sanal ortamları her zaman takip etmek mümkün. Alacağınız konusunda kararsız iseniz o zaman internet mağazalarından içinize sinen, tarzınızı yansıtan, doğru kombini inceleyerek karar vermenizde yardımcı olacaktır. Çünkü online satış sitelerinde her bedene özel gömlek, etek modellerini kombinleyerek, karşılaştırabilirsiniz. İnternet aracılığı karşılaştırdığınız modeller resmi mağazaların kendilerine ait olduğu için reel maazalarındada rahatlıkla bulabilir hatta bazı sitelerin online satışlarından güvenerek alışverişte yapabilirsiniz.

Fikir edindiğiniz modeli isterseniz kendinize göre yeniden tasarlayıp moda evlerinde diktirebilirsiniz.
tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da2a5e6 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri
Tesettür giyimlerde bazen seçim yapmak güçleşebiliyor. Mesela alacağınız ürünleri hangi alanlarda giyeceğinize karar vererek yapmalısınız. Diyelim ki tesettür etek kombinini gömlek ile sağlamak istiyorsanız etek model kesim gömlek yapısına, kumaşına hatta dokumasına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da32a89 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri
Burada giyim mevsim standartlarına uymalıdır.

Tesettür giyim modelleri arasında etek pantolon yada etek seçimi yaparken yüksek bel olmasına dikkat edin. Gömlek ona uygun kısalıkta ve uzunlukta olmalı ki doğru uyum sağlansın.

Etek ve gömlek kombini yapmak için dikkat edilecek en önemli ayrıntı renk uyumudur. Şal rengine, eşarp ve bone rengi ile de etek gömlek kombini uymalıdır. Giyimde birbirine zıt renkler birlikte kombinlendiğinde kaliteyi aşağı seviyelere düşürecektir. Beyaz gömlek modelleri, siyah gömlek modelleri, ferace kol gömlek modelleri, dantel detaylı gömlek modelleri, bluz gömlek modelleri gibi çeşitli renk desen ve mevsime özel tesettür gömlekleri alarak uzun etekler ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Etek modellerinde içinde bu sene yeni modeller arasında yerini alan çember etek modelleri arasında özellikle soft renkler çok sevilen modeller arasında yerini almaktadır.

Özellikle pileli eteklerin rövanşta olduğu bu sene ütü yapmakta sizleri hiç yormayacak. Pileli bu etekler flor desenli gömlekler ile kombinlendiğinde çok yakışacaktır.

Tesettür Etek Gömlek Kombin Resimleri
tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da3a650 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da429f0 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da4ac43 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da5296a Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da62ac6 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da68e28 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da71659 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da7a110 Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2da8257a Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

tesettur etek gomlek kombinleri 591ab2dc3356e Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir