TELEPATİ NASIL YAPILIR?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:34

TELEPATİ NEDİR?NASILTELEPATİ KURULUR?

telepati nasil yapilir 646x340 TELEPATİ NASIL YAPILIR?

 

Duyu organlarımızın dışında bir çoğumuzun altıncı his dediği ve hatta aynı anda kalp kalbe karşıymış diyerek aklımızdaki kişinin sizi araması, aklınızdaki kişi ile karşılaşmanız gibi bazı güçlü hisleri kullanmaya, hatta bazı duygu ve düşünceleri karşınızdaki kişiye aktarmaya telapati denir.

Telapati bir çok insanda mevcut olmasına rağmen kullanılması ve geliştirilmesi gereken bir yetenektir. Telapatide durugörü ve duruişiti gibi bir tür farkındalık yaratacak bir çalışmadır. Telapati kurulmasında gözle görünmeyen beyin dalgalarının karşı tarafın ne yaptığına nerede olduğuna veya ne düşündüğüne dair bilgiler vermektedir.

Gerçekte telapati varmısır ve bu kişiler arasında kullanılabilir mi? Herşeyin başı inançtan geçmektedir. İnanmak ve gerçekten iyi bir konsantrasyon ile telapati kurularak karşınızdaki kişinin düşüncelerini algılayabilirsiniz. Bunun için yapılacak en önemli çalışma o kişiyi > görmüyorsanız gözlerinizi kapatarak hayal etmek ve iyice o kişiye odaklandıktan sonra nerede ne yapıyor olduğuna dair hissiyatınızı kullanıp tamamen o kişi gibi olduğunuzu algılayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işin en ince püf noktasıda zaten kendinizi o kişi olduğunuza tamamen inandırmaktır.

Ne kadar çok bu konuda pratik yaparsanız o kadar çok kendinizi geliştirirsiniz. Unutmayın hayatınızın anahtarı sizin elinizde.

Bu tür algılamalar yoğun duygularla da ilgilidir. Anne çocuk ve sevgili aralarında telapati daha fazla kurulmaktadır.

Kalp her zaman mantık ve bilinç ten daha doğrudur demek net bir ifade olmasada, mantığa göre daha fazla doğruluğu kanıtlanmış güçlere sahiptir. O yüzden iç sesinize güvenin. Kimsenin söylediğini direk olarak kabul etmeyin. Sorgulayın. Ön yargılı olmayın, Zihninizi ve kalbinizi olabildiğince negatifliklerden uzak tutun hem bu sayede kendi sezgilerinizi güçlendirmenin yanısıra, hemde dışarıdan gelecek etkilere karşı daha fazla duyarlı olursunuz.

 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar