Siyah noktalardan kurtaran ilginç yöntem

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:57

Sherry Maldonado siyah nokta temizliği

Yüzde özellikle burun bölgesinde çok görülen siyah noktalardan kurtulmak için bir çok yöntemli denediğinize eminim. Ancak şimdi sizinle paylaşacağım bu yöntemi daha önce hiç görmediniz ve duymadız. Makyaj bloggerı Sherry Maldonado’nun sosyal medya hesabında paylaştığı video adeta şok etkisi yarattı.  744 bin takipçisi olan Maldonado, burnundaki siyah noktalardan kurtulmak için burnunu tıraş ediyor.

Makyaj için cildin pürüzsüz olması oldukça önemli bir faktör ve bunu bilen Maldonado burnuna fondöten sürdüğünde pürüzsüz görünmesi için, önce tıraş ediyor sonra da ölü hücrelerden arındırmak için peeling uyguluyor. Maldonado, yavaş ve yumuşak bir işlem için kaş jileti kullandığını, böylece cildinin tahriş olup acımadığını söyledi. Tıraş ve peelingden sonra cildini nemlendiren Maldonado, ertesi sabah kusursuz bir makyaj yapmak için yatmadan önce bu işlemleri yapmayı öneriyor.

Bu yöntemle cildinizi pürüzsüz yapma tercihi tabiki sizin ama yapanlar lütfen yorum yaparak deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın:)..

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar