Sephora’dan, cilde yoğurdun faydalarını sunan O2 D Biotic !

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:47

Sephora’dan, cilde yoğurdun faydalarını sunan O2 D Biotic !

Sadece Sephora’larda satışa sunulacak O2 D Biotic cilt bakım ürünleri, 20-40 yaş arasındaki kadınlara, kolay ve etkili günlük cilt bakımı sunuyor. 3 adımda, her cilt tipine uygun bakım sağlayan, gece ve gündüz kullanılabilen ürünler, tene kadifemsi bir yumuşaklık kazandırıyor. Yoğurdun yapısı kopyalanarak üretilen seri içerisindeki özel O2D biotic kompleksi; mikroflorayı dengeleyerek cilt bariyerini güçlendiriyor, hücre solunumu sağlayarak nemi dengeli mükemmel bir cilt yaratıyor.

O2D biotic ismi, hücrelere sağlanan O2 (oksijen) ve Yunanca’da cilt anlamına gelen ‘Derma’nın bileşiminden meydana geliyor.

 

sephora dan cilde yogurdun faydalarini sunan o2 d biotic Sephora’dan, cilde yoğurdun faydalarını sunan O2 D Biotic !

O2 D Biotic Sütlü Temizleme Losyonu

Sütlü temizleme losyonu, yüz ve göz makyajını temizleyip, cildi yatıştırıyor ve pürüzleri yok ediyor. Cilt bakım ürünü kullanmaya yeni başlayan genç kızlar için pratik ve doğal çözümler sunan losyon, içerdiği oksijenle cildi tazeliyor ve canlandırıyor.

Fiyatı: 44.90 TL

O2 D Biotic Nemlendirici Krem

Nemlendirici krem, çabuk nüfuz eden yapısıyla cildi anında besleyip canlandırırken, makyaj için mükemmel bir zemin hazırlıyor. İçeriğindeki A vitamini sayesinde yaşlanmayı önleyen nemlendirici, sodyum hiyalüronat ile cildin nem seviyesini korumaya yardımcı oluyor.

Fiyatı: 90 TL

O2 D Biotic Göz Kremi

Yorgunluk belirtilerini, çizgileri ve mor halkaların görünümünü azaltan ürün, göz çevresinde daha yumuşak ve canlı bir görünüm sunuyor. İçerdiği A vitaminiyle çizgilerin oluşumunu engellerken, haloksil ile mor halkalara savaş açıyor.

Fiyatı: 67.50 TL

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar