Saçları Uzatıyoruz! Hayashi System Hinoki Plus

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:21

Saçları Uzatıyoruz! Hayashi System Hinoki Plus

 

saclari uzatiyoruz hayashi system hinoki plus Saçları Uzatıyoruz! Hayashi System Hinoki Plus

Zayıf saç ve saç derisi için özel olarak geliştirilmiş Hayashi System Hinoki serisinin benzersiz ürünü Hinoki Plus, saçın çok daha sağlıklı uzamasını sağlayan bir saç toniği. Sprey yapısıyla saça püskürtülerek uygulanan Hinoki Plus, özel formülü ile saç derisini canlandırıp güçlendiriyor.

Saç bakımını, yenilikçi ve modern ürünleriyle destekleyen Hayashi, “Hinoki System” serisiyle zayıf saçları güçlendirmeye ve saç derisi için ideal bakım önerileri sunmaya devam ediyor.

Serinin saç bakımında uzman üyesi Hinoki Plus tonik, saçın daha sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor, saç derisini canlandırıyor ve kuvvetlendiriyor. Kepek oluşumunu kontrol altına alan Hinoki Plus, aynı zamanda saçın yapısını koruyor ve kalınlaştırıyor.

Hinoki System ürünleri saç köklerinin hareketini dengeleyerek sağlıklı uzamasını sağlıyor. İnce ve zayıf saçlar için ideal formülü ile saçlara hacim ve parlaklık kazandırıyor.

Şimdi System Hinoki serisine sahip olmak çok avantajlı!
Kasım ve Aralık ayları boyunca Hayashi Hinoki System’den 80 TL’lik ürün alan herkes, ince telli saçların bakım şampuanı Hinoki Şampuan’a ücretsiz sahip oluyor.

System Hinoki Plus

Kullanımı: Kepek ve aşırı yağ salgılamasını gidermek için banyodan önce kullanılıyor. Ve saçın yapısını güçlendirerek uzamasını hızlandırmak için banyodan sonra saça püskürtülerek deriye friksiyon yapılıyor.

Fiyatı: 250ml. 81.00TL

System Hinoki Shampoo

Kullanımı: Az miktarda şampuan saç derisine masaj yapılarak uygulanıyor ve birkaç dakika bekletilerek, ılık su ile durulanıyor.

Fiyatı: 250 ml 23.50TL – 950ml. 63.00TL

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir