Saç rengini açmak için bal kürü tarifi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 20:34

Saç rengini açmak için bal kürü tarifi

Saç özellikle yaz aylarında güneş ışıklarının etkisi ile zaten renk değişimi yapar. Hele hele saça bazı uygulamalarda bulunmak bunu hızlandırır. Sizde doğal bir saç şekline sahip olmak için saçlarınızın rengini açmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin

Havaların ısınması ile saçlarınızda kışın yıpranmışlığı güneşinde saçta yarattığı UHV ışınlarının etkisi ile iyice yıprandığını düşünüyorsanız. Bu maske tam zamanı. Hem saçlarınızı besleyecek hemde saçlarınızın rengini açacak.

Malzemeler

– Saç kremi, bal, kap

sac rengini acmak icin bal kuru tarifi 592354552f90a Saç rengini açmak için bal kürü tarifi

Yapımı

Tek kullanım için yarım fincan kadar saç kremini bir kaba alın ve üzerine saç kreminin de yarısı kadar bal ekleyin. Bir güzel karıştırın. Saçınıza uygulayacağınız kür hazır.

Bu işlemi saçınızda uzun süre tutmak için gece yatmadan önce yapmanız daha yerinde olacaktır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra fazla suyunu sıkın ve ıslak saçlarınıza kremler gibi bu kürü kullanın. Saçlarınızı durulamadan banyodan çıkın. Bir bone veya streç ile saçlarınızı sarın ve yatın. Sabah uyandığınızda saçlarınızı açıp sabah güneşin ilk ışıkları ile saçlarınızı kuruttuktan sonra banyoya gidip durulayın.

Bal saçlarınızı kökten uca besleyeceği gibi ton farkı da yaratacaktır.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar