Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:43

pet %C5%9Fi%C5%9Fe4 Pet Şişeden Dekoratif TasarımlarEvimizde her gün kullandığımız bir çok ürün pet şişeler içerisinde tüketilmekte ve maalesef geri dönüşüm için ayrı atık olarak değerlendirilmesi için gerekli konteynerlerin olmamasından ve bilinçsizlikten bunlarda çöp poşeti ile çöpe ve tabiata tekrar geri gitmekte.

Tabiatın bir türlü eritemediği bu pet şişelerin en azından bir kısmının değerlendirilmesi ve evimizde kullanılması hatta çevremize el emeğimiz olarak hediye edilmesi yanı sıra satışının yapılması durumunda da ev ekonomisine katkıda da bulunmak mümkün.

Ayrıca bu tür çalışmalar birazda hayal gücünü geliştirmesi açısından anne çocuk dialoğunda da kaliteli zaman geçirmeyi sağlayacaktır.

Aşağıda resimlerle anlatılan ve bir çok amaç için kullanılabilecek olan kaseler oldukça dekoratif olup evimizde kullanımı mümkün tasarımlardan biridir. Çerezlik olarak tasarlanan bu çalışma sizin yine hayal gücünüzle dekore edilerek daha başka şekillerdede tasarlanabilir.

pet %C5%9Fi%C5%9Fe Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar

mumluk Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar

 

 

 

 

 

 

 

Bir başka çalışma ise aynı uygulama ile yapılan mumluklardır. Evlerimizde dekorasyon amaçlı kullandığımız mumlukları bu şekilde hazırlayarakta kullanmanız mümkün.

c%C3%BCzdan Pet Şişeden Dekoratif TasarımlarDiğer bir çalışma ise sizin ne amaçla kullanmak istediğinize kalmış bir çalışma ister bozuk para cüzdanı ister iğne iplik koyma aparatı ister takı saklama.

Bir çok yerde değerlendirebileceğiniz pratik ve hoş bir çalışma.

fara%C5%9F1 Pet Şişeden Dekoratif TasarımlarAyran şişesinden faraş yapımı ise evde saksılarımızın kumunu değiştirirken veya ufak tefek tozları toparlamak için kullanılabilecek bir aparattır.


kutu Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar
Evimizde bir çok alanda kullanabileceğiniz sepet yapımı patates soğan yünlerinizi koymaya hatta değişik şekillerde ve ebatlarda pet %C5%9Fi%C5%9Fe geri d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BCm 3 Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlaryapıldığında kirlilik olarak kullanılabilir. Çocuklarınızın oyun sepeti olabilir. Hatta boyutlarına göre dolap içi sepet olarakta kullanmanız mümkün. Bu şekilde tasarımların kullanımlarıda oldukça geniş bir alanı kaplamakta siz sadece nerede değerlendirmek istersiniz ona karar verin ve o boyutta hazırlayın.

Evet diğer bir dekoratif çalışmada pet şişelerden puf yapımı. puf Pet Şişeden Dekoratif TasarımlarŞişeleri resimde görüldüğü gibi dizayn ettikten sonra üzerine elyaf ile kaplayıp hatta üzerine bir sünger parçasıda koyup pufunuzu daha yumuşak bir şekilde yapabilirsiniz. Bu şekilde sehpa yapmanızda mümkün.

Dekoratif şişelerden makyaj malzemelerinizi koyabileceğiniz hoş kutular oluşturmak mümkün bunların nasıl yapılacağı konusunda fikir sahibi olmanız siz akıllı ve üretici bayanlar için yeterli diye düşünüyorum.

pet %C5%9Fi%C5%9Fe geri d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BCm 6 Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar

pet %C5%9Fi%C5%9Fe geri d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BCm 2 Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar

Birde her evde en çok sorun olan ayakkabı saklama konusudur. Yer sorunu yüzünden üst üste konur. Pet şişeler hem dekoratif hemde bu işe bir çözüm olsun diye size bir örnek vermesi açısından resimledik.

pet %C5%9Fi%C5%9Fe ayakkab%C4%B1l%C4%B1k Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar

pet makyaj1 Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar

pet %C5%9Fi%C5%9Fe3 Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlarpet %C5%9Fi%C5%9Fe geri d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BCm 10 Pet Şişeden Dekoratif Tasarımlar

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir