Pazartesi Sendromunu Ortadan Kaldırmak İster misiniz?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:53

pazartesi sendromunu ortadan kaldırmak ister misiniz

Özellikle çalışan kesimde sıklıkla duyduğumuz pazartesi sendromu, bilinçaltınıza yerleşerek sizin motivasyonunuzu etkileyen bir olay. Bu şekilde yeni bir haftaya 1-0 yenik başlamanıza neden olmaktadır. Bu durumun önüne geçmek ve yeni bir haftaya mutlu bir şekilde başlamak, iş hayatınızda ve özel hayatınıza size birçok avantaj sağlayacaktır. Unutmayın yaşam duygularınızı takip eder…Bu nedenle yeni bir haftaya en iyi şekilde başlama yöntemleri geliştirmek ve motivasyonunuzu arttırmak, sizin için daha iyi olacaktır.

Pazar Günleri Erken Uyumak

wakeup1 Pazartesi Sendromunu Ortadan Kaldırmak İster misiniz?

Genelde Pazartesi sendromuna sebep olan en büyük etken uyku. Geç yatıp geç saatlere kadar uyuyup miskinlik yaptıktan sonra kalkmak oldukça zor olsa gerek. Bu açıdan sendroma kapılmamak ve pazartesi gününe iyi bir şekilde başlamak için, pazar günleri erkenden uyuyup dinlenmek ve pazartesi günlerine zinde bir şekilde uyanmak en etkili yok.

Sabah Erken Kalkmak

Pazartesi sabah dinlenmiş ve zinde kalkarak başlamak için doğal olarak pazar akşamları erken uyumanız haliyle sabahları da erken uyanmanıza neden olacaktır. ,Erken uyanmanın en güzel yanı ise spor ve kahvaltı yaparak, yeni bir güne muhteşem bir şekilde hazırlanmış olmanızdır.

Sabahları Duş Almak

08 Reasons to Take a Cold Shower This Morning willpower 186306075 Choreograph Pazartesi Sendromunu Ortadan Kaldırmak İster misiniz?

Pazartesi sabahları erken uyanmanızla birlikte ılık denilebilecek bir suyla duş alarak güne merhaba derken vücudunuzdaki kasları da, yeni güne hazırlamış olursunuz. Duş alırken bunu daha eğlenceli hale getirmek için sevdiğiniz tarzda bir müziğe eşlik etmek harika olacaktır…

Çalışma Öncesi Motive Olmak

Çalışmanıza ya da iş hayatınıza başlamadan önce, mutlaka size ilham veren ya da motive eden bir başarı hikayelerine yada müzik ile enerjinizi yükseltin. Güne gülerek başlamak ise paha biçilmez o yüzden sizi güldürecek kahkalar attıracak komik videolara göz atmaya ne dersiniz. Bu durun hem beyninizin hem de psikolojinizin, başarıya odaklı ve çözüm üretici bir şekilde güne başlamasına neden olacaktır.

Egzersiz Yapmako EMPLOYEE EXERCISE facebook Pazartesi Sendromunu Ortadan Kaldırmak İster misiniz?

Güne iyiki uyandım diyerek temiz bir nefes alarak zinde ve formda başlamanın en iyi yollarından biri ise hafif egzersizler yapmaktan geçiyor. Bu egzersizler ile kendinizi daha hafif ve canlı hissetmeniz mümkün olacaktır.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar