Paletlerden Yapılan En Güzel Mobilyalar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:01

paletten koltuk yapımı

Moda olan kendin yap çalışmalarında paletlerden basit mobilya yapımında hiç görmedikleriniz…

Hayal gücü ve birazda yetenek ile insanların bir çok meteryal kullanılarak ev ve bahçeleri hatta ofisleri güzelleştirerek, kendinizden bir şeyler katmış olursunuz. Bu şekilde yapılacak yeni tasarımlar hem mevcut olan ve belkide atılacak meteryalleri değerlendirerek el emeğiniz ve hayal gücünüzle oluşturacağınız bu tasarımların sizdeki yeri daha özel olacaktır. Ayrıca ihtiyaçlarınıza da cevap vermiş olurken tüketim yerine üretim yaparak kendinizide hem maddi hem manevi olarak tatmin etmiş olursunuz.

palet kose koltuk yapimi Paletlerden Yapılan En Güzel Mobilyalar

 

Geçmişte en ufak bir çorabın bile atılmayıp yamanarak yeniden kullanıldığı bir neslin torunları olarak bu kadar tüketim ülkesi haline gelmemiz aslında biraz düşündürücüdür.  Tükettikçe tüketimin arttığı ve tüketim ülkesi haline gelmemiz için gereken yapılırken bizim biraz daha hassas ve duyarlı davranıp üreten bir toplum haline gelmemiz bunun için toplum olarak bilinçlenmemiz gerekmektedir. Ayrıca geri dönüşüm ile yapılabilecekler ile yaşam alanlarımıza güzel dokunuşlarda da bulunabileceğimizin farkında olmalıyız. Kolay olduğu kadar, ekonomik, sağlıklı, ekolojik ve modern görünümlü mobilyalar dizayn etmek hatta üretmek için paletler bire bir!

palet kitaplik yapimi Paletlerden Yapılan En Güzel Mobilyalar

Piyasada bulması, oldukça kolay olan paletten şekil verilmesi ve ne yapmak istediğine o an bile karar vereceğiniz kadar kolay bir değerlendir ile modern veya rustik tarzlı oda ve bahçe için bir çok mobilya parçası  oluşuyor. Sizde böyle bir çalışmayı yapmayı planlıyor veya neden olmasın bende yaparım diyorsanız sizin için yapılmış olan palet çalışmalarından oluşan galeriye bir göz atmanızda fayda vardır.

 

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir