Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:35

Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

Bir çoğumuz her sabah kalkıp işe giderken giyecek kıyafet kombinleyecek şık parçalar bulmakta bazen zorlanabiliyoruz. Bugün bir değişiklik yaparak size sabahları zaman kazandıracak, güzel fikirler verecek her gün olmasa da önemli bir görüşme veya toplantıya giderken ilham alabileceğiniz şık ve zarif kombin önerilerini bir araya getirdik.

İster kurumsal bir şirkette çalışın ister bir ajansta şık giyinmek her kadının istediği bir şey… Tabi ki rahat ve günlük tarzınızı ofis şıklığınıza uyarlamanız da oldukça önemlidir. Her kadının dolabında olması gereken başlıca parçalardan başlarsak, beyaz gömlek her dair kurtarıcıdır bu sebeple kısa veya uzun kollu beyaz gömlekleri her renk pantolon ve etekle kombinlemek mümkündür. Siyah bir pantolon ve ceket takımı ve salaş beyaz veya krem rengi bir gömlek her kadının dolabında bulunması gereken joker parçalardandır. Şifon ve kumaş bluzler kalem etekler ve cigarette pantolonlarla çok güzel bir biçimde kombinlenebilir.  Pantolonları dar paçalı tercih edebileceğiniz gibi boru paça da tercih edebilirsiniz. Yaz mevsimi için ince ipek veya şifon askılı bluzlerle ceketleri kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı olarak stiletto sizi oldukça zarif ve şık gösterecektir ancak rahat ve düz tabanlı olduğu için babet veya oxford ayakkabılarla da şık ve güzel görünebilirsiniz.

1. Çok Zarif Ofis Kombini Bayan

ofis stiliniz icin harika kombin onerileri 591f43d9b091d Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

2. Ofis Stilli Giyim Önerisi

ofis stiliniz icin harika kombin onerileri 591f43d9be585 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

3. Sade Ofis Kombini

ofis stiliniz icin harika kombin onerileri 591f43d9cb0e9 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

4. Çizgili Gömlek & Pantolon ile Ofis Modası Kombini

mavi cizgili gomlek ile ofis 262x300 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

5. Ceket ile Günlük Ofis Kombini

Ceket ile gunluk ofis kombini 200x300 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

gunluk ofis elbisesi kombinleri 195x300 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 1 203x300 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 2 200x300 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 3 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 4 300x157 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 5 300x169 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 6 300x193 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 7 232x300 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 8 246x300 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 9 300x169 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri gunluk ofis elbisesi kombinleri 10 300x207 Ofis Stiliniz için Harika Kombin Önerileri

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar