Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:53

Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri

Kapalı abiye modelleri gün geçtikçe trendi artan ve bayanlar tarafından aranan bir giyim şekliydi. Gün geçtikçe tanınmış firmaların bile bu pazarda yer alabilmek için tesettür giyeme yöneldikleri bir gerçektir. Bu trend giyimin içinde yer edinmiş ve tesettür giyimde ismini duyuran tasarımlardan biride Fatma Sevildi‘dir. Fatma Sevildi’nin neden bu kadar tutulduğunun ve tesettürde adını duyurmasının nedenlerini tasarımları ile anlatmak en kolayı olacaktır. Bu açıdan modacının en göze çarpan modellerini sizler için sitemizde yer verdik. Kapalı yani tesettür giyinen bayanların özel günlerinde davetlerde ve gecelerde tercih ettikleri abiye kıyafetlerine imzasını atan modacı aranan isimler arasında yer almaktadır. Devamlı olarak değişen modayı yakından takip eden bayanların açık bayanlardan aşağı kalmadıkları bir gerçek. Şıklıklarını ortaya koymak adına tercih edilen giyim modeli olan abiye, tasarımcının hayal gücü ile ortaya koyduğu harika dokunuşlar farklı ve daha göz alıcı bir güzelliğini ortaya koymaktadır.

Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri arasında en çok beğenilen renk turuncunun benzeri kavuniçi rengi oldu. bunun yanı sıra yaldız işlemeleri ve Farklı modellerde de abiye modasına damgasını vuran tasarımcı dokunuşları ile muhafazakar kesimdeki bayanların seçicilikleri nedeni ile tercih edilen tasarımcılar arasına girmeyi başardı.

Yesil abiye elbise Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri

Muhafazakar bayanların daha önceleri kendilerine uygun gece kıyafeti bulamamaları elbette zor bir durumdu. Ancak kapalı moda tasarımcılarının yapmış olduğu çalışmalar neticesinde günümüzde tesettür modası, diğer modalara göre daha zengin ve daha fazla modele sahiplik yapıyor.Tesettürlü bayanların özel gece davetlerinde kolaylıkla ve beğenerek giyecekleri abiye modellerinden en çok göze çarpan modelleri sizin için sitemize ekledik. Çok sayıda modeli olan tasarımcıya ulaşarak dilediğiniz ve beğendiğiniz abiye modelini çok kısa bir sürede sipariş edebilirsiniz.

Tesettüre dair sitemizin her gün güncellenen konularını ziyaret ederek, yeni giyim modasından haberdar olabilirsiniz. Kendini farklı hisseden bayanlar için sunduğumuz en güzel modellerden birini beğenerek farkınızı fark ettirebilirsiniz.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir