Modern Bir Banyo Dekorasyonu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:09

Küçük bir banyoya sahipseniz özellikle canlı ve açık renklerde bir banyo dolabı tercih etmeniz banyonuza modern bir görünüm katacaktır. Beyaz renk aydınlık ve ferah bir hava katmasına rağmen hijyen duygusunu ön plana çıkartacağı için seçimleriniz arasında olabilir.

Banyonuza uygun büyüklükte yerleştirilen dolab üstüne yerleştirilen bir lavabo ve bu lavabonun üzerine asılacak bir arcelik servisi urla ayna ve yanlarına Ya da üstüne monte edilecek bir spot lamba veya aplik banyonuzda şık bir görüntü yansıtacaktır.

Banyo dolabı seçimi yaparken özellikle muhafaza etmeniz gereken makyaj malzemeleri deterjan ve havlu gibi kullanım malzemelerinizi muhafaza etmeye yaracak nitelikte olmalıdır.

Ayrıca dolap alanınız musait değilse banyonuza yaptıracağınız nişler hayat kurtaran niteliktedirler. Bir çok malzemeyi toparlarken yerde kaplamadıkları için dekorasyonda trend uygulamalar arasındadır.

Duşakabin içlerine şampuan ve liflerinizi koyacağınız bir raf yerine niş tercih ederek duşakabinizin içinde hem yer tasarrufu etmiş olursunuz hemde estetik olarak ayrı bir şıklık yaratırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar