Miss Yağmur’da Kış Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 17:49

Miss Yağmur’da 2014 Son Kış Modelleri

miss yagmur da 2014 son kis modelleri 5921edf5e3eea Miss Yağmur’da Kış Modelleri

Pazarlama stratejileri konusunda başarılı olan ve kurulduğu 1980 yılından bu yana sektörde kendi branşında ilk sıralarda yerini alan firma, piyasadaki açığı fark ederek bu ihtiyacı doğru şekilde değerlendirmiştir. Müşteri odaklı olup, maksimum fayda sağlamak için yenilikçi, ve devamlı gelişime açık sezon koleksiyonları hazırlayarak adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Faaliyetlerinde kalitesinden taviz vermeden hizmet politikası uygulayan ve fabrikasyon standartların yanın da, özel ölçülü ürün üretme hareketlerini benimseyerek adımlarını sağlam atmaktadır.

miss yagmur da 2014 son kis modelleri 5921edf5ee7f7 Miss Yağmur’da Kış Modelleri

Dış giyim sektöründe geniş ürün yelpazesi, kullandığı yumuşak ruh ve formlar ile buluşturuyor. Sakin ve dingin koyu renkleri tercih ederken, kullandığı aplike, biye ve düğmeler ile kıyafete hareket katarken, kullandığı kalıplar ile bedenleri doğru formda gösteriyor. Tesettürlü hanımların kış mevsimi boyunca rahatlıkla giyebileceği bordo, bej, yeşil, siyah ve ya lacivert gibi renkler ile kıyafetlerinizi tamamlayabilir modellerin boyutlu detayları ile oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 38-48 beden aralığında  ürünler hazırlarken firma büyük beden olan bayanları da unutmuyor.

miss yagmur da 2014 son kis modelleri 5921edf607bd3 Miss Yağmur’da Kış Modelleri

Miss Yağmur’un görülmeye değer kap, kaban ve pardesü modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Yağmur Giyim’in Kış Sezonu Parçalarından Örnekler

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar