Metabolizmamız Boyun Eğecek Ve Biz Kilo Alacağız!

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:30

kilo almanın püf noktaları

Kimileri kilo vermek için uğraşır, kimileri ise kilo almak için. Hepimizin derdi ayrı : )

Sıska, cılız, zayıf!!! Zayıflık yüzünden hayata küserek, kilo almaya çalışan kadınlar özgüven aşılarken, kilo vermeye çalışanlar ise imreniyor. “Ay ne kadar zayıfsın, çok güzel” denilse de çıldıranlar çok aramızda? Hayat bu kadar enteresan işte…

Bir randevusu istediği gibi geçmeyen ve zayıf olduğu için beğenilmediğini düşünen kadınlar “Pes etmeyelim! Birlikte kilo alalım” : )

Biz de mağaza mağaza gezerek, uygun beden arıyoruz!

Kilo vermek isteyenler sanıyor ki uygun bedende kıyafet bulmak için saatlerce sadece kendileri dolaşıyorlar! Kilo vermek isteyenlerin yaşadığı uygun beden sorununu, zayıflar olarak bizler de yaşıyoruz. İkisi de çok benzer aslına bakarsanız; ama kilo almak isteyeni yine kilo almak için uğraşan başka bir kadın anlıyor.

 

Metabolizma, yağı ezer geçer

Kilo vermek isteyenler yağlar ile kilo almak isteyenler ise metabolizmaları ile savaşıyor. Sizce hangisi daha zor? Bir üyenin dediği gibi; “metabolizmam taramalı tüfek kadar hızlı olmasa” : ) Her şey daha kolay olurdu değil mi? Neyse ki Kadınlar Kulübü var : )

 

 saglikli kilo almak 300x205 Metabolizmamız Boyun Eğecek Ve Biz Kilo Alacağız!

Her şey 40’lı 50’li kilolardan kurtulmak için!

Kilo almak isteyen kadınlar olarak birbirimize hem umut veriyoruz hem de kilo aldıracak tavsiyelerde bulunuyoruz. 40’lı ve 50’li kilolardan kurtulmak için iştah açacak besinleri denemeyi de ihmal etmiyoruz. Birbirimize besin, diyet ve diyetisyen tavsiyeleri vermekten de geri kalmıyoruz tabii. Ancak bilinçli kadınlar olduğumuzda doktora giderek, gerekli kontrollerden geçmenin gerektiğinin de her zaman altını çiziyoruz. Tıpkı bir yaşam koçu gibi : )

 

saglikli kilo alma 300x300 Metabolizmamız Boyun Eğecek Ve Biz Kilo Alacağız!

“Çok doydum” diyoruz da gerekli kaloriyi aldık mı?

Neden bir yaşam koçu gibi dedim sizce? Kalori programları dahi öneriyoruz. Çünkü bazen az yesek de çok yemişiz gibi geliyor bize ve “Çok doyduk” diyip sofradan kalkıyoruz. Ancak kalori programları ile ne kadar yediğimizi ve ne kadar yememiz gerektiğini takip edebiliyoruz.

 Metabolizmamız Boyun Eğecek Ve Biz Kilo Alacağız!

Vücut kıvrımları için spor zamanı!

Yememizi ve içmemizi kontrol altına aldıktan sonra sıra geliyor spora. Kimi bacaklarını kalınlaştırma derdine düşüyor, kimi ise güzel bir popoya. Ama herkes kıvrımlı bir vücut istiyor! Bunun için hangi bölge için hangi hareketleri yapmamız gerektiğini araştırıyoruz ve birbirimize spor salonları da öneriyoruz!

kilo almak icin puf noktalari 237x300 Metabolizmamız Boyun Eğecek Ve Biz Kilo Alacağız!

İşimizi her zaman sağlama alıyoruz. Biz; kadınların yapamayacağı şey yok!

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar