Kumral Bayanlar İçin Saç Rengi Seçimi

Kumral Bayanlar İçin Saç Rengi Seçimi

Güzellik, Saç Bakımı

05 Eylül 2015

ekledi.

Yorum Yaz

2602 kez incelendi.

 

 

kumral...

Bir çok bayan kendine en uygun saç rengini belirlerken TV de izledikleri veya medyada gördükleri sanatçıların saç renklerini veya modellerini beğenirler. Bu bayanların göz önünde olmaları ve onların kendilerine uyguladıkları saç renkleri ister istemez bir çok bayanında kendilerine aynı saç rengini uygulama isteği doğurmaktadır.
Saç rengi tercihi yapılırken daha ziyade ten rengi baz alınmalıdır. Bu şekilde yapılacak seçimler sizlerin doğru tercihi yapmanızda kolaylık sağlar.
Ten rengi hepimizin bildiği gibi sarışın kumral ve esmerden ziyade sıcak ten rengi veya soğuk ten rengi diye ikiye ayrılır.
Böyle olunca ten renginizi belirlemeniz gerekir. Bunun için yapılacak kolay bir uygulama vardır.
Yüzünüze yakın bir yere tutacağınız altın ve gümüş bir takıdan hangisinin teninizde daha güzel durduğuna dikkat edin ve bu kararı vermeniz durumunda gümüş sizin soğuk ten rengine, altın ise sıcak ten rengine sahip olduğunuzun bir göstergesi olacaktır. Bu şekilde yapacağınız bir test ile ten renginizi belirledikten sonra size gidecek en doğru saç renginede karar vermek kolay olacaktır.
En kullanışlı saç renklerine sahip olan kumral bayanlar çok makyaj ve fazla bakım yapmadan da saç renklerini kullanabilirler.
Soğuk ten rengi genelde buğday tenlilere verilen genel bir ifadedir. O yüzden buğday tene sahip olan kumral bayanlar
için en ideal saç renkleri ise;
Platin,
Açık sarı,
Küllü sarı,
Krem
Kumlu kahve
Koyu siyah
Şarap rengi
Açık kahve
Maun
Düz kahve
Orta sarışın….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz