Kendinize Mutluluk Hediye Etmeye Ne Dersiniz?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:59

kendinize mutluluk hediye etmeye ne dersiniz

Bazen için içinden çıkılmaz anları, belirli dönemlerde yaşar insanlar. Bu bunalımlı günlerde ciddi bir moral bozukluğu, kendini içe kapatma, mutsuz ruh hali hissedilir. Siz de bu kategoride iseniz, bazı önlemlerle mutluluğu yeniden yakalayabilir, en azından kendinizi biraz silkeleyip düzeltebilirsiniz. “Mutlu olmanın yöntemleri” de diyebileceğimiz bu içeriği biran önce okumaya başlamaya ne dersiniz?

Öncelikle Ilık Bir Duşla Başlayın!

woman enjoy shower Kendinize Mutluluk Hediye Etmeye Ne Dersiniz?Kendinize mutluluk hediye etmeye ne dersiniz 300x200 Kendinize Mutluluk Hediye Etmeye Ne Dersiniz?

Sabah güne ne kadar yorgun kalkarsanız kalkın bu durumdan kurtulmak ve biraz daha pozitif bir gün geçirmek için hemen duşa girin ve biraz rahatlayın. Duş sırasında sizi rahatlatacak kokuları kullanın özellikle leylak kokusu tavsiye edilir. Duş suyunu ideal sıcaklığa getirin. Sonrasında ise kendinizi suyun eşsiz rahatlatıcılığına bırakın. Arzu ederseniz ruhunuzu okşayacak bir müzik sizi daha çok motive edecektir.

Bir İçecek Hazırlayın!7318 Kendinize Mutluluk Hediye Etmeye Ne Dersiniz?

Kendinizi ödüllendirmek ve keyif alacağınız bir an için damak tadınıza uygun bir içeceği hazırlayın. Arzu ettiğiniz ve sizi rahat hissettirecek bir alanda keyifle içeceğinizi yudum yudum için. Hatta bu içeceğinizi güzel bir kahvaltı ile taçlandırın.

Kıyafet Seçimine Özen Gösterin!

Evden çıkmak ne kadar zor gelirse gelsin, kendinizi dışarı atın. Veya davetli olduğunuz bir yer varsa mutlaka gitmek için ortama uygun kıyafet giyip saçınızı makyajınızı da yaparak o eski günler gelsin aklınıza.

 

Hareketli Şarkılar ile Kendinizden Geçin!

Gülmek, dans etmek ve müzik dinlemek, ruhunuzu rahatlatan en önemli aktivitelerdir. Hele bir de bu aktiviteleri birleştirip, hareketli bir müzik açarak dans etmek ve kendinizi müziğin ritmine bırakmak, emin olun en mutlu eden yöntemlerden biridir. “Mutlu olamıyorum” demeyin, mutluluğun yollarını arayın!

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir