Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2014

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:02

Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2014

kayra ozel koleksiyon urunleri 2014 591d3c54abf18 Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2014

Kayra deyince artık herkesin aklına tesettür giyim gelmekte. Ürünlerininde tutulması ve tesettüre uygun modellerini her yaştan kadın severek üzerinde taşıyor. Kayra markasının ilham kaynağı “kadın”, olduğu kadar kadına asalet katan bir tarzı da beraberinde getiriyor.

Kayra’nın özel koleksiyonunu hala görmediyseniz doğru adrestesiniz.  Tesettür firmalarının arasında lider konuma gelmiş markalar arasında yerini alan firma ürün zenginliği bakımından anlatmaya kelimelerin yetmediği bir çeşitliliğe zevkli ve kaliteli modellere sahiptir. Pratik bir şıklığa sahip olan modelleri gündüzden geceye kullanılabilir özellikte olup ‘fast fashion’ dediğimiz hızlı, az ve öz üretilip çabuk tüketilen koleksiyonlardan oluşuyor.

Yaz coşkusunu tasarımlarına yansıtan, uyumlu, ferah etkilerle şekillenmiş rahatlık ve serinlik hissi veren kumaş tercihleri ile oluşturulmuştur. Tasarımlarında ön planda bu durum göz ardı etmeyen markanın koleksiyonunun oluşturuyor.

kayra ozel koleksiyon urunleri 2014 591d3c56c8ad1 Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2014

Kayra’da yaz mevsimini vurgulayan 3 farklı konsept var; Dinamik iş kadını,çabasız şıklık ve elegan rüya..

Hem tesettür giyime hemde tarzıyla ağır başlı kadınların iş hayatına ve resmi ortamlarına uygun, yaşam tarzıyla eşleşen giyim arayışındaki kıyafetler kusursuz bir çözüm ile bütünlük taşıyan Kayra vitrinlerde yer alıyor. Geniş ve dökümlü pantolonlar, belden kuşaklı tunikler, gömlek veya bluzlarla kombinleyerek oldukça şık ve kendinden emin bir mevsim geçirebilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinin yaklaşması ile pardesü seven bayanlara sıcakları hissettirmeden serin tutacak inançlarınıza uygun, farklı kumaşlara sahip modeller kadar ceketler, trençkotlar gibi ürünlere özgürce kullanmalarına olanak sağlıyor.

kayra ozel koleksiyon urunleri 2014 591d3c56db7a5 Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri 2014

Kot kumaşı spor giyinen herkesin ilk tercihleri arasında ve oldukça iddeali bir çıkışla inanılmaz tasarımları ile yaza damgasını vuracak. Kayra’nın hem spor hemde özel koleksiyon grubu arasında yerini alan denim modelleri doğal ipliklerden yapılmış olup gömleklerden tuniklere ve hatta feracelere kadar her kategoride kullanılarak ünlü markaları aratmamakta.

Sadelik, asalet ve zerafet birleşimi Kayra gece kıyafetlerinde de adeta nefesleri kesiyor. Dantel ve şifon ağırlıklı uçuş uçuş İpekimsi kumaşlarla özel günlerde de beğenilen marka olmayı hedefliyor. Geleneksel formlar ile modern çizgileri bir araya getirmeyi başaran  abartısız giyinmeyi vaat ediyor.

2014 Kayra Özel Koleksiyon Ürünleri

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir