Kanser Hücresini Etkisiz Hale Getiren Kür

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:13

kanser için bal karbonat kürü

Kanser dünyada ve ülkemizde en sık görülen hastalıklardan birisidir. Türkiye de yaklaşık olarak her yıl 175 bin kanser teşhisi konulmaktadır. Kanserden korunmak ve kanserli hücreleri etkisiz hale getirmek için oldukça kolay bir kürü sizinle paylaşacağım.

Şekerle beslenen ve şekere aç kanser hücreleri normalden 15 kat daha hızlı glikoz tüketimi için çaba gösterir. Yapılacak bu alkali bikarbonat karışım, şeker bakımından zengin ve sağlıklı bal ile karıştırıldığında, hücrelere gizlice karbonat sokar. Bu durumu hücrelere giren “Truva Atı”na benzetebiliriz. Alkali kabartma tozu kanserli hücreleri infaz edip hücrelerin normale dönmesini sağlar. Veya, kanserli hücreyi öldüren hızlı bir pH değişimine neden olur. Alkalileştirici olan bu kür sayesinde kanser hücrelerine oksijen alarak tolere edemeyecekleri kadar oksijen sağlar. Böylece kanser hücresinin büyümesine neden olan şeker hücreye girmeden engellenir ve etkisiz hale getirilir.

Kanserden korunma ve kanser hücrelerini öldüren kür…

kanser hucrelerini yok eden kur 300x150 Kanser Hücresini Etkisiz Hale Getiren Kür

Bir haftalık kullanım için;

4 yemek kaşığı bal

4 yemek kaşığı karbonat

bal ve karbonat mucizesi 300x185 Kanser Hücresini Etkisiz Hale Getiren Kür

tahta kaşık ile bir kavanoz içinde karıştırın ve karanlık ortamda muhafaza edilir. Kesinlikle buzdolabına konmamalıdır. Önerilen kullanım yemeklerden 2 saat sonra 1 yemek kaşığıdır.  Bir ay boyunca düzenli olarak kullandıktan sonra 1 veya 2 ay ara vermeniz doğru sonuçlar almanızda etkili olacaktır.

Bu terapi süresinde diyetinizi değiştirmeli; kesinlikle tok karnına bu karışımdan alınmamalı, kırmızı eti azaltarak şeker ve un tüketimine son vermelisiniz.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir