Kalpli Havlu Kenarı Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:59

havlu11 Kalpli Havlu Kenarı Modelleri

Kızlarımızın en güzel hayalleri arasında evliliğe ilk adımı atacakları ve sevdikleri kişi ile dünya evine girmeleridir. Bu süreç içinde yapılan çeyiz hazırlıkları da tatlı koşuşturmalar arasındadır. Tabi

böyle zamanlarda sevginizi dile getirmek eşinize kendi emeklerinizle hazırladığınız çeyizinizde ve daha sonra evinizde kullanacağınız özellikle havlularda sen ve ben ile başlayan el işleri yaparak içimizden gelen duyguları el işine dökerler. Bu çalışmaların çoğunluğu söz ve nişan bohçasının içinde yerini alır.

havlu6 Kalpli Havlu Kenarı ModelleriEn özel günde en özel çeyizlikler bohçalarda hazırlanır. Havlularda bu bohçaların içinde yer alan vazgeçilmezlerdendir.

Kalpli ve isimlerin yazıldığı havlu kenarı işlemeleri değişik şekillerde hazırlanabilmekte. Özellikle havlunun üstüne yapılan kaneviçe ve boyamadan yapılan kalp figürleri ile sen ve ben yazan yazılar ve havlu uçlarına yapılan oya ilede bütünleştirilerek tamamlanır.

havlu21 Kalpli Havlu Kenarı Modelleri

Bazı desenli havlular piyasada hazır satılmakta olup size sadece bu desenleri hayal gücünüz ile işlemek kalır.

Ayrıca havlu içlerine aplike, Makine iğnesi,kurdale işi ilede süslemeler yapılmaktadır. Havlu uçları ise iğne oyası,tığ işi,boncuk işi,halka gibi meteryallerle işlenen oyalarla süslenir ve havlu olduğundan çok daha güzel bir hale getirilir. Bu adeta sevginizi ilmek ilmek havluya geçirmektir. Her bir ilmeğinde sevginiz el emeğiniz ve alın teriniz vardır. Kullanırken bile o günlerin heyecanını ve eşinize duyduğunuz sevgiyi dile getirmenin en özel parçasıdır.

havlu41 Kalpli Havlu Kenarı Modellerihavlu61 Kalpli Havlu Kenarı Modelleri

 

havlu51 Kalpli Havlu Kenarı Modellerihavlu7 Kalpli Havlu Kenarı Modelleri

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler