Kalın bacaklara çözüm

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:42

kalın bacaklara çözüm

Kadınların bir çoğu kalın bacaklardan şikayet eder. Peki kalın bacaklara çözüm var desek ne dersiniz.  Sizde bu yöntemleri deneyerek kalın bacakları incelterek istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Kalın bacaklara çözüm

Kadınların en büyük dertleri arasında yer alan kalın bacaklar bazen takıntı haline gelebiliyor. Aynaya baktıkça yada giydiğiniz her pantolon genç porno ile kendinizi kötü hissetmenize neden olabiliyor. Sizde bu işlemlere göz atarak kalın bacaklarınıza çare bulabilirsiniz.

kalin bacaklara cozum Kalın bacaklara çözüm

Liposuction ve Lipoliz İşlemleri

Bu yöntemle yapılan uygulama ile cildinize 0.5 cm’lik bir delikten girerek istenmeyen yağların alınmasına yada sarkmaların toparlanmasına yardımcı olabiliyor. Bu uygulama sadece bacak değil karın ve basen bölgesindeki yağlar içinde sık kullanılan bir yöntemdir.

Lazer Lipoliz

Lipolizin yağ tabakası derin olmayan ancak rahatsız edici görüntü yaratan bölgelerde kullanılır. Bu işlem ile yağlar parçalanır ve sonrasında emme işlemi ile alınır.bazı uygulamalarda kendiliğinden dağılması beklenen eritilen yağ oranı fazla ise emme işlemi ile de alınır.

Bacak Germe

Yaşa veya kilo alıp vermeye bağlı olarak oluşan bacaklardaki sarkmalara, uyluk germe işlemi uygulanır. Bu işlem hastane ortamında ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Yapılan uygulama sonrasında bir kaç gün hastanede kaldıktan sonra eski yaşamınıza geri dönülebilir.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar