Kadınların Erkeklerden İlişkilerde Beklediği Şeyler

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:07

kadınların ilişkilerde erkeklerden beklediği şeyler

Erkekler genellikle kadınların anlaşılmaz olduğunu düşünürler. Bu konuda hemfikir olan erkekler, kadınların hiçbir şekilde mutlu edilemeyeceği fikrine kendini kaptırmış durumdadır. Halbuki durum bu kadar zor olmayıp, kadınlarında erkeklerden beklediği birkaç ufak konu bulunur:

Espri Yeteneği:Man and woman in bar laughing Kadınların Erkeklerden İlişkilerde Beklediği Şeyler

Kadınlar ne ister sorusunun başında gelen bu durum, her kadının muhakkak dikkat ettiği konuların başında yer alır. Kadınlar için erkeğin her daim neşeli ve espritüel olması çok önemlidir. Özellikle fazla sınırları aşmadan yapılan şakalardan kadınlar çok hoşlanır.

Farklı Hediyeler:two gift boxes with blue and red ribbons as presents for him and her Mkat4Nwu Kadınların Erkeklerden İlişkilerde Beklediği Şeyler

two gift boxes with blue and red ribbons as presents for him and her Mkat4Nwu Kadınların Erkeklerden İlişkilerde Beklediği Şeyler

Kadınların çoğu bugüne kadar görülmemiş özel hediyelerden hoşlanır. Kadınların sürekli pahalı hediyelerden hoşlandığını düşünen erkekler ise bu konuda yanılgı içindedir. Bu konuya ağırlık vererek eşinize veya sevgilinize farklı bir hediye seçmeyi deneyebilirsiniz. Özellikle kendi ellerinizle yaptığınız bir hediyede sevdiğinizi memnun etmeye yetecektir.

İlgi ve Alaka:laughing couple Kadınların Erkeklerden İlişkilerde Beklediği Şeyler

İlişkiyi güçlendiren şeyler arasında bulunan bu maddeyi atlamamaya özen göstermelisiniz. Gün içindeki günaydın mesajları bile işe yararken, eşiniz bu şekilde önemsendiğini düşünmeye devam edecektir. Kadınlar ilgisini kesen erkeklerden yavaş yavaş soğumaya başlarken, bu durum ilişkiye ciddi anlamda zarar verebilir. Bu nedenle ilgiyi elde bırakmamak ve sevgiyi göstermekte yarar vardır.

Dürüstlük:

Kadınların erkekte aradığı şeyler arasında samimiyette yer alır. Kadınlar bu konuda çok hassasken, ilk olarak karşısındaki kişiden dürüstlük beklerler. Bunun eksikliğinde ise sizden giderek uzaklaşması kaçınılmazdır.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar