Kadınların En Çok Kullandığı Yalanlar.

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:14

kad%C4%B1n Kadınların En Çok Kullandığı Yalanlar.

Erkeklerin daha ziyade başvurduğu yalanlar kadar kadınlarında pembe yalanları mevcuttur. Bazen bir aile ferdini, bir arkadaşını, sevgilisini mutlu etmek için söylediği bu yalanlar bazende sırf o anı kurtarmak adınada yapılmaktadır.

Kadınların en çok söylediği yalanlar arasında ilişkilerindeki duygularını saklamak adına sevgilisine söylediği yalanlardır ki genelde kıskançlık krizlerini saklamak adına yaparlar.

İlişkinizde seni hiç kıskanmıyorum, diye ifade edilen bir durum aslında seni çok kıskanıyorum şeklinde olsada bunu itiraf edip sizin gözünüzde kıskanç bir kadın olduğunu bilmenizi istemezler.

En çok başvurdukları yalanların başında geçmişlerini saklamak adına yaparlar ve ilk erkek arkadaşım veya ciddi ilk ilişkim gibi ifadelerle sizin onun hakkında yanlış düşünmenizi istemezler. Bilirler ki erkekler kadınların geçmişini ne kadar bilmek istemeseler ve beni ilgilendirmiyor deseler de onlar için önemli detaydır.

Seni düşünmediğim biran bile yok oldukça abartılı bir yalan olup gün boyu sadece onu düşünerek geçirmediği bir çok arkadaşı ile görüştüğü, dedikodular yaptığı, ve bilimsel olarak ta insanların özellikle kadınların gün içinde bir çok şey düşünmesi her an onu düşünerek geçirmenin saçma bir durum olması nedeni ile yalandır.

Sen bu duruma takılma diyen sevgiliye aman ne diye takılacağım unuttum bile dese de aslında kafasının içinde onu çoktan sorun etti bile hemde en ufak detaylarına kadar.

Anneniz ve arkadaşlarınız hakkında da onları çok seviyorum birlikte olmaktan hoşlanıyorum deselerde bu sırf sizi mutlu etmek için söyledikleri bir yalandır.

 

 

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir