İlişkinizi Zinde Tutmanın Tüyoları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:35

Yeme, içme kadar yaşamımızın önemli bir parçası olan cinsel yaşam, toplumsal bakış ve ötekileştirmeden ötürü arka plana atılarak, özellikle kadınlar tarafından yok sayılmaya başlasa da, aslında önemli bir motive ve meditasyon örneğidir. Hormonel farklılıklardan dolayı erkekler kadınlara oranla daha basit ereksiyon olduğundan, cinsel ilişki süresi kadar, cinsel ilişkiye hazırlık süresi de o arcelik servisi menderes denli önemli bir konudur. Özellikle kadınlar için sevişmek çok önemlidir. Nitekim, bu duruma kadınlarda orgazma hazırlık evresi de denebilir. Günümüzde yapılan araştırmalara göre, kilolu erkekler ile sevişme süresi, standart bir anatomiye sahip olan erkeklere oranla daha uzun ve ateşli olmakta. Nedeni ise, vücut yapıları itibariyle, sekse adapte olma süreleri kadınlarin hazırlık evresi ile benzerlikler göstermekte. Ancak aynı şeyi seks konusunda söylememiz mümkün olamayabilir. Seks yaparken partnerlerin aynı anda orgazm olmaları, cinsel yaşam kadar günlük yaşamı da oldukça kaliteli bir hale getirecektir her iki tarafada daha çok mutluluk ve haz verecektir. Ne denli dile getirilmese de aslında sorunlu evlilik diye gösterilen, ilişkilerin sonlanmasının en büyük nedenlerinden birisi, cinsel yaşamdaki uyumsuzluktur.

11844241 902621426452812 1901440086 n İlişkinizi Zinde Tutmanın Tüyoları

Ten uyumu cinsel ilişkide çok önemlidir.Tarafların birbirini çok iyi tanımaları gerekirken nelerden hoşlandıklarını bilmek yada çözmek ilişkiyi zinde tutacaktır.Erkek ve kadın içinde mutlu olmak ve partnerini mutlu görmek her zaman kişide hem özgüven hemde tarifsiz bir mutluluk yaşatacaktır.O anı renklendirmek heycan katmak daha sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki yaşamanıza olanak sağlayacaktır.Bir evlilikte cinsel arzu ve istekler bitmişse evlilik bitmiş demektir.Bu yüzden partneriniz size arzu ve isteklerinizi tamamlayamıyor olsa bile siz isteklerinizi dile getirebilirsiniz.Ozaman eksikler daha kolay tamamlanabilir. Mutlu bir birliktelik yaşamak istiyorsanız; Utangaçlıktan vazgeçin. Süprizlere açık olun. Partnerinizi çözmeye çalışın. Onunla şakalaşın Hafif ve dairesel dokunuşlar karşı tarafı etkileyecektir. Kulağına sevdiğinizi söyleyin İlişkinizi her zaman farklılaştırın. Değişik ortamlar ve fanteziler ilişkinizi zinde tutacaktır. Romantik loş ışık vererek hazırlayacağınız odanızın havası bile o an karşı tarafı etkileyebilir.Kokunuz odanın havası giyiminiz ve konuşmanızla onu arzuladığınızı hissettirerek ilişkinize heycan katabilirsiniz.

11815603 902621469786141 824590800 n İlişkinizi Zinde Tutmanın Tüyoları

Bunların yanı sıra her iki taraf içinde doyurucu olmak çok önemlidir.İlişkinizi daima canlı tutacaktır.İlişkiş esnasında daima pozisyon değişikligi sizin ve partneriniz için daha cazip gelicektir.Eğer partneriniz ile kaliteli bir seks yaşamak istiyorsanız ön sevişme mutlaka olmalı ve ilişki evresini en sona bırakmalısınız.Heycanla bu ilişkiyi devam ettirmek istiyorsanız her iki partnerde seçeceğiniz pozisyonları iyi bilmelisiniz.Kadın ve erkek daima doğru noktaları keşfetmelidir. Özellikle bayanlar için, tensel duyguya yakınlık orgazmı uç noktalarda yaşamak için daha önemlidir.Partnerinizi iyi tanımanız seksin doruklarına ulaşmanızın ilk adımıdır.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar