Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:37

İnstagram dünyasında başlamış olan hologram eyeliner nasıl uygulanır? Galaktik esintiler taşıyan bu parlak holografik göz kalemleri ile eyeliner bu yaz akşamlarında oldukça dikkat çekmeye aday.

hologram makeup pastel liner 249x300 Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır?

 

Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Hologram eyeliner kullanımı biraz dikkat gerektirsede diğer eyeliner uygulamalarından farklı yapılmıyor. İsterğe göre yapıştırma şeklinde veya holografik eyelinerlar ile yepyeni ve fark yaratan bir havasına bürünebilirsiniz. Holografik eyeliner piyasada fazla yaygın olmamakla birlikte büyük kozmetik mağazalarından temin edilmesi mümkün.

hologram uygulamalari 300x281 Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Her bayanın yapması mümkün olmayan bu iddialı görünümü gerçekleştirmek için hologram eyeliner ve sabitleyiciye ihtiyacınız var. Yapıştırma işlemi tamamlandıktan sonra görüntüyü bütünlemek için istediğiniz renklerde far ve rimel kullanmalısınız. Holografik eyeliner ile takma kirpikleri bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

hologram eyeliner uygulamasi 300x263 Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır? hologram eyeliner uygulamalari 224x300 Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır? hologram eyeliner uygulama 300x192 Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır? hologram eyeliner nasil uygulanir 300x300 Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır? hologram eyeliner nasil surulur 300x134 Hologram Eyeliner Nasıl Uygulanır?

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar