Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:51

genç odası dekorasyonu

Genç odası denilince çocuğunuzun bir birey olduğunu anlaması ve kendini iyi hissedebilmesi için önemli bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı karşılarken en çok dikkat edilmesi gereken ise odanın size değil ona ait olduğunu unutmadan çocuğunuzun fikri alınarak onunda tarzını yansıtması ve rahat etmesi kadar ortamın çalışmaya müsaitte olması gerekir.

Genç odaları hem şık hem de modern görünebilir ergenlik çağına girmek üzere olan gençlerin çocuksu bir odadan kurtulmak istemesi oldukça doğaldır. Bu sebeple hem kullanışlı hem de çocuğunuzun zevkine hitap edecek bir genç odası oluşturmanız gerekir. Genç odasının ışıklandırması oldukça önemlidir, dinlenme zamanlarında sarı ve parlak olmayan ışık kullanılmalı, masa çevresinde ise yeterli aydınlık masa lambası ve gözü yormayan spotlarla sağlanabilir. Odanın rengi ve mobilya seçiminde renkler pastel tonları seçmek mantıklı olacaktır zira çok canlı renkler göz yorabilir.

Bu kısa bilgilendirmeden sonra sizin için seçtiğimiz ilham verici genç odası dekorasyon fikirlerine bakalım….

Modern Genç Odası Dekorasyonu

Gen%C3%A7 K%C4%B1zlar %C4%B0%C3%A7in %C3%96zel Tasar%C4%B1m Odalar 21 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri

Küçük alanları değerlendirirken depolama alanları da yaratmak için oldukça dekoratif bir model..

akilli genc odasi Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri

genc odasi dekorasyonu.1 300x208 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri genc odasi dekorasyonu.2 300x181 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri genc odasi dekorasyonu.3 300x162 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri genc odasi dekorasyonu.4 300x204 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri genc odasi dekorasyonu.5 300x259 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri genc odasi dekorasyonu.6 300x230 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri genc odasi dekorasyonu.7 300x229 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri  Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri genc odasi dekorasyonu.9 300x210 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri genc odasi dekorasyonu 300x196 Harika Tasarım Genç Odası Fikirleri

 

 

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar