Gözenek Sıkılaştırıcı Maske

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:14

g%C3%B6zenekk Gözenek Sıkılaştırıcı Maske

 

Cilt zamanla gözeneklerinin dolması ile genişlemeye başlar ve içleri siyah noktalar ile dolarak çirkin bir görüntüye dönüşür. Ciltteki gözeneklerin büyümesi ile cilt pürüzsüzlüğünü de kaybettiği için yaşlanma hızlanır ve yaşınızın daha üstünde bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Hem daha genç görünmek hemde sağlıklı bir cilde sahip olmak için illa pahalı cilt bakımlarına ücret ödemek gerekmiyor. Cilt temizliği ve cilt bakımı için bir güzellik salonunada gitmenize gerek olmaksızın ev ortamında kendi yaptığınız malzemelerle kendiniz uygulayarak genç kalarak yaşlanmanız mümkün.

Sayfamızda yer alan ve kendi imkanınızla hazırladığınız tonik ile her gün cildinizi temizleyip sıkılaştırırken haftada birde aşağıda vereceğimiz maske ile cildinizin hem sıkılaşmasını hemde beslenmesini sağlayarak cildinizi ödüllendirebilirsiniz.

Aspirin; Cilt lekelerinede birebir gelen siyah nokta ve sivilce oluşumunuda engelleyerek cildin pürüzsüzlüğünü sağlayan bir ürün olup cildin sıkılaşması içinde oldukça faydalıdır.

Bal ise mucizevi bir doğal besin olup binbir derde deva özelliği ile insan hayatında vazgeçilmezdir. Güzellik sektöründede kullanılan bal ev ortamında da cildinizi besler onarır ve yenileme özelliğine sahiptir.
Bir kabın içine 3-4 adet aspirini koyup erimesi için üzerine bir damla kadar limon ile bir damla kadar su katıp bir kaşığın arkası ile iyice ezin. İyice ezilen aspirinin içine bir çay kaşığı bal ilave edip bu karışımı dudak ve göz çevresi hariç her yerinize bir fırça ile sürün ve 15-20 dakika kadar yüzünüzde beklettikten sonra duru su ile iyice yıkayıp havlu ile tampon yapar gibi kurulayın. Bu uygulamanın ardından hazırladığınız tonik ile cildinizi tekrar temizleyip bir nemlendirici sürerek işleminizi tamamlayın.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir