Görenler hamile sandı ama ölüyordu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:46

Görenler hamile sandı ama ölüyordu

16 yaşındaki genç kız sebebi belli olmayan bir şekilde karnı her geçen gün büyüyor ve bu durumu görenler kızın hamile olduğunu sanıyordu. Karnından çıkan ise herkesi şoke etti.
 Görenler hamile sandı ama ölüyordu

Yeni Zelanda’da yaşayan Enya, kıyafetlerinin içine sığmamaya başladığında pantolonlarının belini kesmeye başlayınca sorunun ne olduğuna anlam veremedi. Her gün düzenli olarak yürüyüşe çıkan, haftada birkaç kez yüzmeye giden Enya, kilo vereceği yerde devamlı alıyordu.

that’s life’ın haberine göre bu durum birkaç ay içinde karnında bira göbeğine benzer bir şişlik oluştu. Doktorlar bu durumun normal olmadığını düşündü ancak sadece yediklerine dikkat edip egzersiz yapmasını söyleyerek evine gönderdi.

 Görenler hamile sandı ama ölüyordu

Enya söylenen her şeyi yapmasına rağmen karnı büyümeye devam etti. Hatta karnında hamilelik çatlaklarına benzer izler oluştu. Görenler hamile olduğuna kesin gözüyle bakıyorlardı.

Bir gece yatağında dönerken karnında bir şeyin çalkalandığını fark edince artık bununla yaşayamayacağına karar verdi.

 Görenler hamile sandı ama ölüyordu

Başka bir doktora gidip ultrasona girip, jinekolojik muayeneden sonra kızın karnında 30 cm genişliğinde dev bir kist olduğu anlaşıldı.

İçi sıvıyla dolu olan kitlenin ise kanserli olmadığı söylendi. 8.1 kiloluk kist operasyonla genç kızın karnından alındı. Fakat  birkaç hafta sonra Enya kanser olduğu haberini aldı.

 Görenler hamile sandı ama ölüyordu sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir