Genital bölgeyi beyazlatma yöntemleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:19

genital bölge beyazlatma

Genital bölgede oluşan kararmayı doğal yöntemlerle ortadan kaldırmak mümkün. Eğer esmerseniz genital bölgenizdeki kararma sizi rahatsız etmez. Ancak açık ten rengine sahip kişilerde renk farklılığı vücudunuzun hangi bölgesinde olursa olsun huzursuz edicidir özellikle genital bölge gizlemek isteyeceğiniz için cinsel hayatınızı olumsuz etkiler.

Genital bölgeyi beyazlatma yöntemleri

Genital bölge kararması neden olur?

Sıcak ağda, yanlış epilasyon yöntemleri, terlemeye sebep olan naylon iç çamaşırları, terleme kilo etkisi ile sürtünme genital bölgenin kararmasına sebep olur.

Genital bölge kararması nasıl geçer?

genital bolge temizligi Genital bölgeyi beyazlatma yöntemleri

Limon masajı

Kararma olan bölgeye birkaç damla limon ile birkaç dakika masaj yapın. Limon kuruduktan sonra sadece suyla yıkayın ve temiz bezle silin. Bu işlemi düzenli olarak iki ya da üç günde bir uyguladığınızda yaşanan kararmanın azaldığı veya yeni kararmalara en gel olduğunu göreceksiniz. Ancak limon asidi bol olduğu için yakıcı bir meyvedir. Masaj yapılan bölgede tahriş veya yara varsa, canınızı yakacaktır ayrıca durumu daha kötü hale getireceği için limon masajına iyileştikten sonra devam edin.

Zeytinyağı masajı

Zeytinyağı ile bu bölgeye her gün yapacağınız bir iki dakikalık masaj ile kararmaları hafifletirken, cildi beslerler. Zeytinyağı sürdükten sonra arındırmak için yıkamanıza gerek yoktur kağıt peçete ile silmeniz yeterli olur.

Elma suyu masajı

Yarım elmanın suyunu çıkartıp kararma olan bölgeye masaj yapın. Elma suyu kuruduktan sonra sadece duru suyla yıkayın. Haftada iki kez uygulayabileceğiniz bu yöntemde taze elma suyu kullanmanız gerekir.

Siyah üzüm masajı

Bir siyah üzüm tanesini elinizle sıkarak suyunu kararma meydana gelen bölgeye sürün ve bekletin. Kuruduktan sonra sade suyla yıkayın. Siyah üzüm suyunun güneş lekelerini geçirme yeteneğine sahip etkin bir meyve olduğu için genital bölge kararmasını da kısa sürede geçirir. İki ya da üç günde bir uygulamanız yeterlidir.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar