Farklı Dekorasyon Fikirleri

Farklı Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonu, Tasarım Dünyası

06 Kasım 2015

ekledi.

Yorum Yaz

848 kez incelendi.

 

Hazır dekorasyon ile evinizi baştan aşağıya yenileyebilir değiştirebilirsiniz. Fakat bu şekilde yaparken sizden bir  şeyler katmadığınız için belli bir süre sonra sıkılır ve bu ortama adapte olamazsınız. Evlerde yaşayan ve ruhları olan mekanlardır. Orada yaşanmışlıklar ve anılar birikir iyi yada kötü. Bu açıdan evinizde bazı değişiklikler yaparak sizden bir şeyler katarak bu alanların havasını değiştirmek sizin elinizde.

Yemek odalarında masanın çevresinde bulunan ve yemekten yemeğe kullanılan sandalye yerine hem görsel olarak güzel olan hem alan tasarrufu sağlayan hemde küçük alanlarda kullanım sağlayan banklar tercih edip odanın havasını değiştirmeniz mümkün.

Mutfak Masası

Bu uygulamayı mutfağınızdaki masa içinde yaparak ufak bir dokunuş ile farklı bir hava oluşturmuş olursunuz. Eskiden kalan bir vitrini yeriniz mevcutsa yeniden boyayarak veya eskitme yaparak ufak değişikliklerle güzel bir çalışma odası dolabı veya antrede bir kitaplık olarak bile kullanabilirsiniz. Önemli olan neyi nerede ve nasıl kullanacağınıza karar vermeniz için iyi bir analiz yapmanızdır.

Evinizde yapacağınız ufak dokunuşlarla farklı bir tasarım ve farklı bir ortamdaymış hissini baştan aşağıya yenileyebilirsiniz.

Eskiyen hatta modası geçti dediğiniz koltuklarınızın üzerine örteceğiniz bir kumaş ve rengarenk çiçekli kumaşlardan kapladığınız yastıklarla hayatınıza renklerle farklılık yaratmış olursunuz.Dekorasyonda Renkler Renkli Halılar Renkli Yastıklar

Ufak parçalardan oluşan ayna, abajur, vazo gibi aksesuarları yeniden tasarlayarak evinizde yeniden dekore ederek kendi stilinizi deneme şansı yakalarsınız.

40*40 eskimiş etejerleriniz varsa onları boyayarak bir televizyon sehpası oluşturabilirsiniz yada çekmecelerinden yarısını kesip duvara monte ederek bir raf yapabilirsiniz. Biraz hayal gücü sizin yeniden yaratıcı gücünüzü ortaya çıkartmaya yetecektir.

palet

ayrıca bildiğiniz sıradan bir palet ile bile ister sedir ister sehpa ister yatak başlığı isterseniz duvar süsü yapmanız mümkün.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz