En İyi Pişik Kremi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:41

En İyi Pişik Kremi

en iyi pisik kremi 5921ed2fe8b71 En İyi Pişik Kremi

Pişik tüm bebekleri huzursuz ederken ebebeynleri de mutsuz eden bir sorundur. Çünkü hiç bir ebebyn bebeklerinin acı çekmesini istemez. Ama ister istemez bebeklerde sıklıkla pişik görülmektedir. Pişik olan bebeğin cildinin hassas olmasından dolayı her pişik kremi de kullanılmaz. Yeni doğaan bebeklerin özellikle cilt dokuları hassas olduğu için zarar vermektedir. Pişik kremi kullanımı idrar ve dışkıdan oluşan tahrişleri engellemeye yardımcı olmaktadır. En iyi pişik kremlerinden bazıları arko, sebamed, hametan ve popolin adlı pişik kremleridir. Bu pişik kremleri sayesinde bebeğin poposunda pişik oluşumunu engeller. Bebeğin poposunda eğer kızarıklar oluştuysa ve tahrişten bebekler acı içindeyse bu saydığımız en iyi pişik kremlerinden bir tanesini kullanarak hemen iyileştirebilirsiniz.Pişik kremlerini eczanelerden ve büyük marketlerden bulabilirsiniz. Ya da internet sitesinden de satın alabilirsiniz.

en iyi pisik kremi 5921ed3003b5f En İyi Pişik Kremi

Bebeklerin cilt dokularında oluşan tahrişleri iyileştiren ve azaltan pişik kremidir. Bebekler pişik oldukları zaman kızarıklar, bebekte huzursuzluk ve bebek cildinde yanma hissetmektedir. En iyi tedavi eden pişik kremlerinden bazıları da beklazon ve prednol adlı pişik kremleridir. Bazı bebeklerde pişikler mantar görünümünde olmakta ve çok da kaşıntı yapmaktadır. Bebeğinde eğer mantar şeklinde pişik varsa ve kaşıntı oluyorsa bu tedaviye en iyi gelen pişik kremi travanol adlı kremdir. Bebeğiniz çok küçükse ve pişiği de çok fazla ise o zaman pruvan adlı pişik kremi ile bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Pruvan  pişik kremi bebeklerin poposunda mantar oluşumunu engellerken, bebeğin cildini hem serinletir ve hem de yanma hissini aza indirmektedir. Saydığımız tüm pişik kremlerin bitkisel olup, içeriğinde kimyasal madde yoktur.

en iyi pisik kremi 5921ed3011ffc En İyi Pişik Kremi

Bebeklere pişik kremi nohut miktarında alıp sürmelisiniz. Bebeklerin poposundan başka bacak ve kalçalara da sürebilirsiniz. Nivea pişik kremi, hametan pişik kremi, sebamed pişik kremi, mustela pişik kremi ve en iyisi de bepantol pişik kremidir. Bununla birlikte uni baby pişik kremini de bebekler için hatta yeni doğan bebekler için çok iyi olmaktadır. Hametan pişik kremi de çok iyi markalardan bir tanesidir. Aynı zaman da sadece pişik kremini sürmekle değil ayrıca bebeklerin cildini her zaman temiz tutmanız gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında bebeklerin hijyen bakımından özen gösterilmesi ve sık, sık bebekler yıkanmalıdır. Bebekler pişik olduğu zaman ilk olarak bebeğinizin pişik olan yeri sabun ile yıkayın. Sonrada bir bez ile siliniz. Çünkü pişiği en kısa zaman da geçirmek için bütün bunları yapmak da çok önemlidir.

en iyi pisik kremi 5921ed3019d36 En İyi Pişik Kremi

Bebeğin bezini de sık, sık değiştirin ve altındaki bezi de her zaman kupkuru olması gerekir. Bebekler dışında yetişkinlerde de pişik oluşur. Özellikle yaz aylarında ve kilolu olan kişilerde pişik oluşabilmektedir. Pişik kremi bebekleri iki hafta geçirme süresi yetişkinlerde ise bir hafta iyileşme süresi olmaktadır. Pişik kremi almak için dermatologların önerisini de alabilirsiniz. Pişikler ciltlerde çok büyük bir sorundur. Hatta yaz aylarında bebeklerde çok terleme sonucu pişik meydana gelir. Pişik sorunu daha çok bebeklerde görülmektedir. En iyi pişik kremi ve  fiyatları on beş liradan itibaren başlamaktadır.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir