Eğlenceli Kendin Yap Yastık Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:02

kendin yap yastık fikirleri

Kendin yap fikirleri üreten dönüştüren ve bundan keyf alan kişilerin hem evlerini süslerken hemde ekonomilerine katkıda bulananların baş vurdukları bir hobi eğlencesi. Eğlence diyorum çünkü yapılanların güzelliği ister istemez insanı mutlu etmekle kalmıyor yeni bir fikre hayat vermenin keyfinide yaşatıyor. Evini kendi yaptıkları ile dekore eden, evini değişik aksesuarlarla farklı bir havaya sokmak isteyen sizler içinde kendin yap fikirlerine yer verdik. Yastık modelleri evdeki dekorasyona katkısı oldukça fazladır. Bu açıdan sizlere farklı yastık modellerinden oluşan bir makale hazırladık, umarım hoşunuza gider ve size ilham verir.

sevimlibalik kendin yap yastik fikirleri 300x300 Eğlenceli Kendin Yap Yastık Fikirleri

Rengarenk keçe kumaşlardan yapacağınız geometrik şekilden oluşacak yastıklar kadar modelimizde gördüğünüz balık gibi hayvan figürlerinide yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olanlar istediğiniz renklerde keçe kumaş, keçe parçaları kumaşa sabitlemek için kumaş yapıştırıcısı ve tabi keçe kumaşa şekil verebilmek için bir makas. Malzemeleri hazırladıktan sonra, seçtiğiniz renklerdeki keçe kumaşları kesip, makinede dikmeden önce kumaş yapıştırıcısı ile yastık kılıfına yapıştırmalısınız. Ardından da dikiş makinenizde kalıcı olarak sabitlediniz mi eğlenceli, cıvıl cıvıl yastığınız hazır demektir.  Eviniz için kendi elinizle yapabileceğiniz bir başka eğlenceli yastık fikri ise özellikle çocuklarınızın çok hoşuna gidecek.

kraker kendin yap yastik fikirleri Eğlenceli Kendin Yap Yastık Fikirleri

Kraker (yada tuzlu simit) şeklinde yapılmış çok amaçlı eğlenceli bir yastk modeli. Bu model ister oturma odanızda dekorasyon amaçlı kullanın, isterseniz çocuklarınız için oyun amaçlı yapın.

Galerimizde bir çok yastık modeli içinde sizlere fikir vermesi açısından paylaştım. Fakat bu yastıklardan yapacağımız süsleme fikri ise; kelebekli veya puantiyeli yastık. Kullanılacak malzemeye siz karar verebilirsiniz. Fakat keçe yastık süslemesinde olduğu gibi yapabilirsiniz bu yastığı. Puantiyeli yastıkta  kumaş kullanılmış ama siz isterseniz keçe de kullanabilirsiniz. Yine istediğiniz renklerde kumaşları daire şeklinde kesip hazırlayarak, daha sonra da yastık kılıfının üzerine dikerek bu “konfeti” görünümündeki yastıkla evinizi süsleyebilirsiniz.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar