Doğal Maskeler İle Gelen Gençlik

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:52

maske Doğal Maskeler İle Gelen Gençlik

 

Zamanla oluşan kırışıklıkların azaltılması belirgin kırışıklıkların detoks etkisi ile azaltılması yağlı ciltlerdeki yağ oranının dengelenmesi ve sivilve oluşumunun engellenmesi, doğum lekelerinin ve güneş lekelerinin giderilmesi, kuru ciltlerin nemlendirilmesi gibi daha bir çok işlevi bulunan ve bir tek maske ile bunu sağlamanız yaş maya ile mümkün dersek sakın şaşırmayın.

Cilt bakımında maskelerin yeri ayrıdır ara sıra cildinizi şımartmanız sizin daha genç bir cilde sahip olmanız ve erken yaşlanma karşıtı etkisi ile yaşınızdan daha genç görünmenizin formülüdür. Yaş maya ciltte hücre yenilemesi ve kan dolaşımını hızlandırması nedeni ile cilt kırışıklıkları ile mücadele eder ve size ışıltılı harika bir cilde kavuşma fırsatını sunar.

Yağlı Ciltlere Yaş Maya Maskesi:

Bir yaş mayanın yarısını 2 tatlı kaşığı limon suyunu macun kıcamına getirdikten sonra yüzünüze dudak ve göz çevreniz hariç bir maske ile sürün ve kuruyana kadar tuttuktan sonra duru su ile iyice yıkayıp tampon şeklinde yüzünüzü kurulayıp tonik ile cildinizi temizleyip bir nemlendirici ile cildinizin son rutuşunu yapın.

Kuru Ciltlere Yaş Maya Maskesi:

Nem oranını yükseltmek ve ciltte beyaz lekelerin ve pullanmanın engellemesini sağlamak için rir tane bıldırcın yumurtasını köpürene kadar çırpıp yarım paket yaş maya ve 1 E vitamini macun kıvamına getirdikten sonra dudak ve göz çevreniz hariç bir fırça ile sürün 10-15 dakika kadar bekletip cildiniz iyice gerilmeye başladığı zaman duru su ile yıkayıp havlu ile tampon yapar şeklinde kurulayın.

 

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir