Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:24

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

 

İnce kaşlar artık tarih olurken kara kaş kara göz sözleri ise gerçek oldu. İnce kaşlar bir dönem moda olmuş olabilir ama şimdinin modası da bunun tam tersi kalın ve dolgun kaşlara sahip olmak. Bir çok genç kadar kaşları dökülmüş veya küstüğü için ince kalmış kaşlara sahip iseniz içinizden kocaman bir AHHHH geçirdiğinizi duyar gibiyim. Bana sorarsanız kaşlarınızın şeklini, kalınlığını modaya göre değil de size yakışana göre belirleyin 🙂 Bunun için yine yazılarımın içinde yer alan https://www.netkadinlar.com/makyaj-tekniklerinde-son-trendler.html yazımıza buradan bir göz atın derim. Peki kaşlarınızı makyajla değil de doğal yollardan nasıl kalınlaştırabilirsiniz? Sizinle hemen birkaç kaş kalınlaştırma yöntemini paylaşmak isterim; dogal kas kalinlastirma yontemleri 591a3d3d08cd4 Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Bilinen en eski yöntem hint yağı uygulaması oldukça işe yarıyor. Yapmanız gereken ise kaşlarınıza nazikçe masaj yaparak hint yağından uygulamak. Bu şekilde yapılan masaj kan akışını hızlandırır ve kaşlarınızın sağlıklı büyümesini teşvik eder. Bu yöntemi yatmadan önce uygulayıp tüm gece kaşlarınız da bekletin, ardından sabah durulayın. Hint yağını bilindik marketlerin sağlık bölümünden veya aktarlarda bulabilirsiniz. dogal kas kalinlastirma yontemleri 591a3d3de87ff Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kulağa hiç hoş gelmeyebilir ama soğan suyu da kaşları kalınlaştırmak için etkili bir yöntemdir. İçeriğinde bulunan kükürt sayesinde kaşların daha kalın ve dolgun olmasını sağlıyor. Küçük bir soğanı rendeleyip çıkan suyuyla kaşlarınıza masaj yapın. Beş dakika beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Eğer soğan suyu herhangi bir tahrişe neden olursa bir daha kullanmamanızı öneririm.

Bir parça Vazelin ile masaj yaparak sürmek kaşları şekillendirirken nemlendirirde. Nemlendirilen kaşlar daha kalın ve dolgun kaşlara sahip olmanızı kolaylaştırır. Ekstra olarak vazelin kaşlarınızın dağılmasını engeller, hoş görünmesini sağlar. Çok az bir miktar yeterlidir, fazla uygularsanız yağlı ve parlak görünmesine neden olacaktır.

dogal kas kalinlastirma yontemleri 591a3d3ef07a7 Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

 

dogal kas kalinlastirma yontemleri 591a3d4314421 Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Turuncu ve sarı renkli yiyecekler A vitamini bakımından zengindir. Bu da saçınızın sağlıklı uzamasını ve daha parlak görünmesini sağlar. Ve tabi ki kaşlarınızın da. Beslenme programınıza turuncu ve sarı renkli sebze ve meyveleri dahil ederek hem sağlıklı beslenebilir, hem de kaşlarınızın kalın ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Dolmalık biber, havuç, kavun ve tatlı patates mükemmel seçimlerdir. Yiyerek tüketmek kadar suyunu hem içerek hemde sürerek uygulayabilirsiniz.

dogal kas kalinlastirma yontemleri 591a3d44e14e3 Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Yumurta sağlığınız için önemli olduğu kadar, yumurtanın sarısını kaşlarınızı kalınlaştırabilmek için uygulayabilirsiniz. Bir yumurtanın beyazını sarısından ayırıp, yumurta sarısını kremsi bir kıvam alana kadar çırpın. ve tüm kaş bölgesine yavaşça sürerek uygulayın. 15 dakika kadar beklettikten sonra yıkayın. Bu yöntem, saç ve kaşlara gerekli olan proteini sağlar.dogal kas kalinlastirma yontemleri 591a3d46785d5 Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri Bilinenin aksine kaşlarınızı almanız kalınlaştırmanıza yardımcı olmaz. Kaşlarınızın incelmesine, istediğiniz dolgun ve kalın kaş hayalinden çok uzak bir görünüm elde etmenize neden olur. Eğer kaşlarınızı kalınlaştırmak istiyorsanız şekil verilene kadar sabredip almayı bırakmalısınız.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler