Dermalogica Soothing Eye Make-Up Remover ile Gözlerinizi ve Dudaklarınızı İhmal Etmeyin!

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:12

Dermalogica Soothing Eye Make-Up Remover ile Gözlerinizi ve Dudaklarınızı İhmal Etmeyin!

 Yüzün en hassas bölgeleri olan göz ve dudak çevresinin temizliğini ihmal etmeyin! Dermalogica Soothing Eye Make-Up Remover, hassas bölgeleri tahriş etmeden ve kurutmadan temizliyor, içeriğindeki aloe vera ve bitki özleriyle kirpikleri güçlendiriyor.

Sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmanın temelinde cilt temizliği olduğunu birçok kişi bilir. Günümüzde cilt bakımına özen gösteren hemen herkesin kullandığı cilt tipine uygun bir temizleyicisi vardır. Fakat göz ve dudak çevresine özel bir temizleyicisi bulunmuyor. Halbuki göz ve dudak çevresi gün içinde en çok makyaj kalıntılarına maruz kalan, yaşlanma belirtilerinin hemen fark edildiği, en hassas yerlerdir. Bu sebeple bu bölgelerin temizliğine özel olarak dikkat etmek gerekiyor!

Dermalogica’nın göz ve dudak temizliği için özel olarak ürettiği Soothing Eye Make-Up Remover kontak lens takan kişilerin dahi kullanabileceği kadar hassas ve bir o kadar da güçlü bir temizleyici! Suni renklendirici ve koku içermeyen özel formülüyle hassas bölgeleri tahriş etmiyor ve kurutmuyor. Soothing Eye Make-Up Remover yağ, S.D. alkol içermeyen ve suda çözülen nazik jel yapısıyla, suya dayanaklı inatçı rimeller de dahil olmak üzere tüm göz ve dudak makyajı kalıntılarını kolayca temizliyor. İçeriğindeki aloe vera ve bitki özleri ile göz çevresi için ekstra yumuşaklık sağlarken, aynı zamanda ipek amino asitleri kirpikleri kuvvetlendiriyor.

Fiyatı: 85,00 TL 125 ml

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir