Dekorasyonda Aksesuarların Önemi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:16

Ev dekorasyonun da bir çok bayanın yaptığı hataların başında duvarlara göre mobilyalarını döşemeleridir. Her duvara bir mobilyada gelmek zorunda değildir. O yüzden ev dekorasyonu yapmadan önce bu mekanın ne amaçla kullanılacağına bir karar verin ve arcelik servisi bornova rahat edebileceğiniz karşılıklı sohpet ederken bir birinizi hissedebileceğiniz bir yaşam alan mı yoksa ayaklarınızı uzatıp televizyon karşısında keyif yapmak mı. Bu ikiside birbirinden bağımsız işlevler olup sizin dekore etmek istediğiniz alan için dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Bunların dışında en çok dikkat etmeniz gereken şey ise duvarlara mobilyayı dayayıp odanın ortasını kocaman bir şekilde açmak.

Bu şekilde odanıza girdiğinizde pek samimi gelmeyen, soğuk bir hava estirmiş olursunuz.

Ev dekorasyonunda diğer bir önemli nokta ise yaşam alanınız içinde sergilenmesi hoş olan bir tablo bir abajur veya heykel tarzı bir aksesuarın kullanıldığı odak noktası seçmektir. Yaşam alanınız çok büyük değilse bir tane odak noktası yeterlidir.

Ayrıca aksesuar kullanımında aşırıya kaçıp odayı tıkış tıkış yapmamalıdır. Önemli olan aksesuarlarla odaya ahenk katıp uyumlu bir hava yaratmaktır. Fazla aksesuar gereksiz detaya göz yorgunluğuna ve sizin bunları temizlerken yorulmanıza da sebep olacaktır.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar