Dekolte makyajının incelikleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:12

pürüzsüz-dekolte-makyajı

Dekolte bölgesine makyaj nasıl yapılmalıdır? Dekolte bölgesine makyaj yapmak istiyorsanız dekolte makyajının inceliklerini mutlaka okumalısınız.

Özellikle açık giysiler giyerken yüzünüzde uyguladığınız fondötenin dekolte bölgeniz ile uyumlu olmasını sağlamak için benzer uygulamaları bu bölgede uygulamak daha hoş ve bütünleşmiş bir görüntü ortaya çıkmasını sağlayacaktır. İsterseniz kemiklerinizi belirginleştirerek daha ince bir görünüm yaratabilirsiniz. Kullanacağınız doğru bronzer ile daha bronz bir görünümde yakalayabilirsiniz.

dekolte makyaj uygulamasi 182x300 Dekolte makyajının incelikleri

dekolte makyajı

Dekolte Makyajının İncelikleri

Dekolte bölgenize uyguladığınız ürünler ile yüzünüze uyguladığınız ürün aynı olmalıdır. Dekolte bölgenizde yağlanma varsa önce duş alıp, mutlaka keseleyin. Yüzünüz ile renk farkı olmaması için, güneş kremini bu bölgeye uygulamalısınız. Dekolte bölgenizde kemikleri belirginleştirmek istiyorsanız kemik üstlerine koyu renk bronzer uygulayabilirsiniz. Böylece kontür yapmış olursunuz. Eğer kolları ve sırtı açık olan bir elbiseniz varsa renk bütünlüğü açısından kullandığınız fırça yada süngeri işlem bittikten sonra kollarınızda hafifçe gezdirerek bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Eğer dekolte bölgenizde sivilce gibi problemler varsa kullandığınız fırçaları yüzünüzde uygulamayın. Dekolte bölgenizde göğüslerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız göğüs üstlerine biraz bronzer uygulayıp güzelce dağıtın.

 dekolte makyaj uygulamalari 300x208 Dekolte makyajının incelikleri

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir