Cilt gençleştiren doğal yöntem

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 07:44

Cilt gençleştiren doğal yöntem

Cilt gözenekler yolu ile nefes alan bir yapıya sahiptir. Bu gözenekler zamanla dolar ve ciltte genişleyen gözenekler, renkte değişim, kırışıklıklarda artış zamanından önce kendini göstermeye başlar. Ciltteki gözeneklerin düzenli olarak temizlenmesi cildin sıkılaşması ve gereken nem oranının verilmesi ile daha bakımlı ve canlı bir cilde sahip olmanız mümkün Bunun için çok ücretler vererek kimyasal ürünler alıp kullanmaya bile gerek yoktur. Evde kendi imkanlarınızla bu bakımları rahatlıkla yapabilirsiniz. Yeter ki cilt tipinizi ve cildinizin neye ihtiyacı olduğunu bilin. En kolay cilt gençleştiren maske uygulamaları içinde domates cildinizin canlı ve genç görünmesini sağlayacaktır.

Cildinizi domatesle gençleştirin

Olgun bir domatesi dilimleyerek yüzünüze yapmış olduğunuz maske, yorgun, matlaşmış ve gerilmiş cildiniz için harikalar yaratabilir. Yumuşak ve gençleşmiş bir cilt için haftada bir kez domates dilimleriyle bakım yapabilirsiniz.

cilt genclestiren dogal yontem 591d4a5d1e1eb Cilt gençleştiren doğal yöntem

Cilt iltihaplarını yok eder

Cildinizde iltihabi bir yara veya sivilce varsa yüzünüzü domates suyu ovun. Cilt tonunuzu iyileştirmek istiyorsanız, domates posası ve zeytinyağı kullanarak hazırlayacağınız maske ile harika sonuçlar alabilirsiniz.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar