Christian Dior 2017 İlkbahar- Yaz Couture

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:39

Christian Dior 2017 İlkbahar- Yaz Couture

Tasarımlarında hayvan figürlerine yer verirken maskelerle ve tüylerle farklılık yaratan koleksiyonun tamamında siyah, gold ve nude tonları kullanılıyor.

“Hayal kurma fikrini ve yeteneğini kaybetmek istemiyorum. Ama bu hayalleri couture adına giyilebilmesi mümkün bir forma dönüştürmek istiyorum” dedi Dior’un yeni kreatif direktörü

Maskülen kadını temsil eden ve yeni dior kadınını yaratan bu kreasyonda korseler, tuxedo kesim pantolonlar, fırfır detaylı transparan etekler ve klasik kesim ceketler ile bolca kullanılmış.

christian dior 2017 ilkbahar yaz couture 591a3afb30d1d Christian Dior 2017 İlkbahar  Yaz Couture

Daha çok siyah rengin hakimi olduğu tasarımlarda düz kesim uzun parçalarda ciddi ve maskülen bir hava estirirken tül ve kadife kumaş kullanılarak tasarlanan straplez elbiseler özellikle desenleri ile saklı bahçenin gizemli peri kızları ile karşınıza çıkabiliyor…

 

Kadınsılığı ve couture havasını giyilebilir tarza dönüştürerek bu özelliği ön plana çıkartan elbise modellerinde genellikle belden kabarık etek detayları ve baskın olmayan belirsiz çiçek motiflerinden oluşan kreasyonda yeni dior kadınını bizlere sunuyor.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir