Buzdolabındaki Antibiyotik Gıdalar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:13

buzdolabındaki antibiyotik gıdalar

Doğal antibiyotikler nelerdir? Buzdolabındaki antibiyotik gıdalar ile sağlıklı kalmanız mümkün. Günlük beslenmeye eklenmesi gereken gıdalar arasında olan bu besinleri sizin için sıraladık.

Buzdolabındaki Antibiyotik Gıdalar

Kamu spotu olarakta TV de devamlı her rahatsızlıkta Antibiyotikleri kullanılmaması gerektiği konusunda uyarıların dikkate alınması gereken önemli bir sağlık kuralı. Bazı durumlarda alınan antibiyotiklerin bile yararı kadar zararı da oluyor. Karaciğeri yorması , böbreklerde ve mide de bazı yan etkileri en bilinenleridir. Kullanılması ise hastalıkların iyileşme süreci oldukça uzun vadeye yayılıyor yada hayati tehlike taşıyabilen rahatsızlıklara neden olabiliyor.

 

Buzdolabindaki antibiyotik gidalar 300x186 Buzdolabındaki Antibiyotik Gıdalar

En iyisi doktorunuza danışarak antibiyotik kullanmaya devam etmektir. Eğer kendinize günlük koruma sağlamak ve destekleyici besin olarak tüketmek istiyorsanız bazı doğal antibiyotiklerde var.

Elma Sirkesi,
Bal,
Kefir,
Kivi,
Nar,
Ispanak,
Kırmızı biber,
Lahana,
Soğan – Sarımsak,
Kekik yağı,
Pırasa,
Turp,
Brokoli,
Zencefil
Bu besinleri dengeli ve düzenli olarak tükettiğinizde vücudunuzda doğal antibiyotik etkisi görür. Antibiyotikleri ise doktorunuza danışmadan kullanmayın ve doktorunuzun verdiği kullanım süresine uymayı ihmal etmeyin.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler