Burnu Küçük Gösteren Makyaj Teknikleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:17

Burnu Küçük Gösteren Makyaj Teknikleri

Yüzümüz ilk dikkati çeken yerdir. Ve doğal olarak özellikle kadınların elinde olan makyaj hileleri ile kendilerinde kusur olarak gördükleri yüz hatlarını mükemmel hale getirebilirler. Özellikle burnunuzdan şikayetçi iseniz size uygun olan makyaj önerileriyle mükemmel görünüm sağlayabilirsiniz. Unutmayın, makyaj bir kamuflaj sanatıdır!

 

burnu kucuk gosteren makyaj teknikleri 5944d70e60af7 Burnu Küçük Gösteren Makyaj Teknikleri

Büyük burun
Burun kenarlarına fondöten yardımı ile gölgelendirin. Gölgeyi kaş başlangıç hizasından göz pınarına kadar olan bölgeye fırça yardımıyla uygulayın. Koyu kalan kısımlar, burnunuzun daha küçük görünmesini sağlayacak.

 

burnu kucuk gosteren makyaj teknikleri 5944d70fb0d35 Burnu Küçük Gösteren Makyaj Teknikleri

Kemikli burun
Burun kemiğini daha küçük göstermek için göz pınarından başlayarak burun deliklerinize kadar koyu renk pudra ile gölgelendirin. Uygulanan pudranın keskin kalmaması için kalın bir fırça yardımıyla pudrayı dağıtın. Elmacık kemiklerinizi allıkla gölgelendirin. Böylelikle yüzünüzü daha derin göstermiş olacaksınız.

 

burnu kucuk gosteren makyaj teknikleri 5944d7110a232 Burnu Küçük Gösteren Makyaj Teknikleri

Geniş burun delikleri
Burun kanatlarınızın üzerine ten renginizden iki ton koyu fondöten uygulayın. Kaşların başladığı yerden burun deliklerinize kadar gölge verin ve pudrayı fırça yardımıyla dağıtın.

 

burnu kucuk gosteren makyaj teknikleri 5944d71256c13 Burnu Küçük Gösteren Makyaj Teknikleri

Uzun burun
Burnunuzun etrafına aydınlatıcı ile ışık verin. Burnunuzun uzun kısmına gölge vererek, burnun daha kısa görünmesini sağlayacaksınız. Göz kapaklarınıza koyu renk farlarla gölgeler uygulayın. Koyu renk gözler yüzünüze derinlik verecek.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler