Bir Kadını Seksi Olmaktan Ziyade ‘Güzel’ Yapan Temel Unsurlar.

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:06

kad%C4%B1n1 Bir Kadını Seksi Olmaktan Ziyade Güzel Yapan Temel Unsurlar.

Bir kadını ifade etmenin bir çok yolu olsa da en değerli ve içten olanı onlara kattığı anlam açısından güzel ifadesin kadar değerli değildir. Güzel kadın dendiğinde ilk akla gelen seksapalite olsa da güzel kadını seksilikten ayıran sade bir duruşu vardır. Çünkü güzel kadın dikkat çeken, albenisi fazla olan kadın değildir.Güzel kadın yaşamdan tat alan ve kendini yaşamın akışına bırakıp savrulmayan yaşama tutunan kadındır. ilk gördüğünüzde dikkat çekmese de onunla yatağa girmekten ziyade zaman geçirip, sohbet etmeyi tercih ettiğiniz ve zamanla anlaşılan bir kadındır. Keyif aldığı kadar keyif de verendir bağımlılık yapar.

Kendine olan güveni ve her yaşın doğallığını korumayı ve yaşamayı bildiği için kendini makyajla kamufle etmeyi istemez. Karakteri oturmuş yaşanmışlıkları yüzüne vuran kendini beğendirme çabasından ziyade kendi gözüne hoş görünme derdindedir ve keyiflerine düşkündürler.

Güzel kadınları çekici yağan o doğallıklarının yanı sıra kendilerine olan güvenin getirdiği kendine has gizemi havası konuşmalarının olmasıdır. Nerede nasıl davranacağını ve konuşacağını bilir. Sözleri ile dikkat çekmesini bilen sözleri en iyi şekilde kullanandır. Zeki kadın her haliyle zaten seksidir. Çünkü onla zaman geçirmek bile bir ayrıcalıktır.

Kendine olan güveni ve ayakları üzerinde duruşu bir erkeğe ihtiyaç duymaması gereksiz konuşmalardan uzak durak duran kadın gizemini korur ve bu gizemde onda farklı bir güzellik oluşturur, bunun farkında olan kadın kendini beğenir ve sever. O kendi güzelliğinin farkındadır ve başkasının onu güzel bulmasına ihtiyacı yoktur.

Şefkatli ve bir o kadarda merhamet sahibidirler. Genellikle seksi kadınların kırdığı kalpleri güzel kadınlar tamir ederler. Onlar sempatik ve hayat doludurlar.Temiz kalpleri ile gerçek sevginin hakkını verirler.

Güzel bir kadının neden güzel olduğunun kesin bir yanıtı yoktur. Onu güzel gören göz bile bunun net cevabını veremez. Güzeldir çünkü o yaratılışı gereği tüm insani özellikleri üzerinde taşır.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir