Beyaz göz kalemi nasıl sürülür?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:39

beyaz göz kalemi nasıl sürülür

Beyaz göz kalemi nasıl sürülürden önce, neden sürülür sorusuna cevap vermek daha doğru olur. Göz makyajı yüzde ilk dikkati çeken yerdir. Tüm bakışları üzerinizde toplayan ve sizi daha güzel gösteren etkisi ise tartışmasız. Bunu bildiğimiz içinde göz makyajını ve özellikle göz kalemlerini çok seviyoruz. Beyaz göz kalemi göz şeklinizi olduğundan daha büyük göstermek için uygulanır. Fakat bunun yanı sıra yorgun gözleri daha enerjik, daha keskin gözlere sahip olmanıza yardımcı olur. Makyaj hileleri içinde beyaz göz kalemi kaşları daha kalkık, dudakları daha büyük ve cilt çizgileriniz daha az görünmesi içinde uygulanan basit bir yöntemdir. Beyaz göz kalemlerini kullanmanın 3 farklı yolunu açıklıyoruz.

Beyaz göz kalemi nasıl sürülür?

Dumanlı göz makyajı

 makyaj nas%C4%B1l yap%C4%B1l%C4%B1r Beyaz göz kalemi nasıl sürülür?

Özel günlerde yapıldığında kıyafetinizi tamamlayan en sevdiğimiz göz makyajı stillerinin başında dumanlı gözler gelmektedir. İşte bu göz makyajını beyaz göz kalemi ile birleştirince ortaya oldukça farklı ve şık bir görünüm çıkıyor. Sen de dumanlı göz makyajını yaptıktan sonra üst kirpik dibine mat siyah eyelinerını sür. Siyah eyelinerının üzerine aynı kalınlıkta beyaz göz kalemini uygula ve kuyruk kısmına kadar uzat. Böylece iki katlı eyelinerın ve dumanlı göz makyajın ile arkadaşların arasında çok dikkat çekeceksin.

Göz pınarına uygula

s cb5dd04455d8059504d91170e7344eb24f945940 Beyaz göz kalemi nasıl sürülür?

Gözlerini olduğundan daha büyük göstermen için birkaç ipucuna ihtiyacın var. Bu taktiklerin başında ise, göz pınarlarındaki beyaz ışıltılar geliyor. Gözlerini daha aydınlık ve büyük göstermek için makyajını bitirdikten sonra göz pınarına beyaz göz kalemini uygula.

Alt kirpik dibine uygula

 s 66af61ed2afeeeed84f2774308f24edca5525d5d Beyaz göz kalemi nasıl sürülür?

Yorgun ve uykusuz hissettiğin günlerde, alt kirpik diplerine beyaz göz kalemi çekerek kızarıklık görünümü azaltabilirsin. Enerjik ve aydınlık görünmek istediğin günlerde bu göz makyajı taktiğini mutlaka uygulamalısın. Bu makyajını nude dudaklar ve pembe allık ile tamamlayarak ideal bir bahar görünümü yakalayabilirsin. Bu arada beyaz göz kalemini ruj sürdükten sonra orta kısmına bir kaç çizik atmanız durumunda daha dolgun ve ombreli dudaklara sahip olursunuz.

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar