5 Gıdayı Hayatınızdan Çıkarın

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:59

hayatınızdan çıkartmanız gereken gıdalar

Özellikle bayanlar yaz aylarının yaklaşması ile sıkı bir diyete başlar ve kış aylarında aldığı fazlalıklardan kurtulmak isterler. Eh istemek yetmez tabiki diyet ve spor şart. Diyet yaparken özellikle dikkat etmeniz gereken hayatınızdan çıkartmanız gereken belli başlı bazı gıdalar!

hayatinizdan cikartmaniz gereken gidalar 300x200 5 Gıdayı Hayatınızdan Çıkarın

Gram gramda olsa farketmeden aldığınız kilolar moralinizi bozmaya başladıysa korkmayın. Biraz sabır ve irade ile aldıklarınızı kolayca vermeniz mümkün. Kilo vermeye karar verdiğinizde  belirteceğimiz bu gıdaları hemen hayatınızdan çıkarırsanız daha çabuk fit görünüme kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. Ama yok ben bu gıdaları çok seviyorum kesinlikle vazgeçemiyorum diyorsanız kilolarınızla barışık olmak zorunda kalırsınız.

Yaza İncecik Girmek İçin Hayatınızdan 5 Gıdayı Çıkarın

1.Kilo verme düşmanı olan çokkk lezzetli olan cipsi derhal hayatınızdan uzaklaştırın.

2.Yaza ince girme hayalinizi baltalamamak için şeker içeren her şeyi hayatınızdan uzaklaştırın.

3.Makarna mı yok artık dediğinizi duyar gibiyim ama pek masum değil, kilo aldıran o 5 gıdadan biri.

4.Uzmanlar kilo vermeye engel olarak pirinci söylüyor. Aaa JAponlar nasıl pilav yiyerek zayıf kalıyor diyorsanız Japon yemek kültüründe pilav yapmayı öğrenmenizi tavsiye ederim çünkü kilo vermek istiyorsanız pirinç tüketiminize elveda edin.

5.Evet geldik bizim için olmazsa olmaz gıdalardan biri de ekmek! ekmeğe en azından ideal kilonuza kavuşana kadar ara verin. Sonrasında ise azalta bildiğiniz kadar azaltın…

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler