2017 Yılı Bayan Çanta Modası

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:32

2017 çanta modelleri

Yeni yılın gelmesiyle beraber birbirinden şık yeni çanta modelleri, hem podyumlarda hem de vitrinlerde çoktan yerlerini aldı. Bayanlar için aksesuar deyince vazgeçilmez olan bir numaralı şey tabi ki çanlardır. Yıllar boyunca çok çeşitli şekillerde ve boyutlarda çantalar trend olarak karşımıza çıktı. 2017 yılı çanta modellerinden ise ön plana çıkanları sizler için inceledik.

Bu yıl çanta modelleri arasında en çok dikkat çeken detay parlak ve canlı renklere sahip olanlar. Genellikle ayakkabılarda uygulanan yılan derisi trendi kombinasyonu bozmamak adına bu yıl çantalarda çok fazla modelde uygulama alanı bulmuş durumda. Çanta modellerinden ön planda olanlarına değinecek olursak; özellikle gece davetlerinekatılacak iseniz abiye çanta modelleri hem şık hem de kullanımı kolay olduğu için bu senenin modası içerisinde. Abiye tarzı modeller genel olarak vitrinlerde taş süslemeli, yüzüklü, incili ve metal dövmeli konseptleriyle karşımıza çıkıyor. Bu sene modacılar bayanların canlı ve şık görünmelerini ön planda tutmuş olmalılar ki tasarımlarda parlak ve canlı modelleri sıkça kullanmışlar.

2017 yili bayan canta modasi 5921f0b8cbce3 2017 Yılı Bayan Çanta Modası

Lacivert Bayan Çanta Modası

Zaman zaman geçmiş yıllara atıfta bulunarak gündeme gelen moda akımında bu sene 70’li yılların izlerini çantalarda görmek mümkün. 70’li yıllarda çok sık kullanılan püskül ve saçaklar 2017 yılında tekrar trend olmuş olarak karşımıza çıkıyor.

Matchy-matchy denilen yani kıyafet ile eşleşen çantalar bu sene çok moda. Çantaya uygun ayakkabı tercih edildiği gibi bu seferde elbise ve kıyafetler ile eşleşen çantalar trend olmuş durumda. Çanta ve elbise eşleşmesi sadece tek renkli olarak yani siyah bir çanta ile siyah bir elbise değil aynı zamanda çantanın dokusu, deseni de elbise ile aynı olmalıdır.

Narin zincir askılı modeller ise daha lüks çanta tarzını seven bayanlar için göze çarpan bir trend oldu. Ancak plastik ve lucite malzemeden yapılmış olan ince zincir askılar ile standart bir bavul çantada bu trendin arasına eklenebilir. Kelimenin tam anlamıyla cıvıl cıvıl renkler ve baskılar kalın zincirler bu çantadalar da çok trend olacak.

Genel olarak bahsettiğimiz çanta modellerinin 2017 yılında trend olacağını göz önünde bulundurarak çanta seçiminizi yapmanızı tavsiye ederiz.

2017 Yılı Bayan Çanta Modası Resimleri

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir